Завершений проєкт

Зміцнення громад заради перемоги

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» розпочинає реалізацію проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України», «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III, який покликаний допомогти українським громадам у складний час війни та після неї. Наше завдання підтримати громади, які постраждали від війни та допомогти подолати проблеми, пов’язані з російським вторгненням.

Ресурси проєкта
Мета проєкту

Підтримати громади, які постраждали від війни та допомогти подолати проблеми, пов’язані з російським вторгненням.

 

Напрямки роботи з громадами:

Експерти Мережі «АНТС» надаватимуть аналітичну та консультативну підтримку для розробки стратегій відновлення. Українські громади отримають більше можливостей для відновлення та розвитку, незважаючи на реалії війни, оскільки цільовим громадам потрібні практичні рекомендації та алгоритми швидкого відновлення та розвитку. Надання негайної підтримки деокупованим громадам в Україні сприятиме їх відновленню.

Даний проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України», «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ресурси проєкта

Упродовж листопада-грудня 2022 р. – січня-лютого 2023 року тривало Узгодження та імплементація відповідними рішеннями органів місцевого самоврядування місцевих територіальних громад Концепцій відбудови та сталого економічного розвитку місцевих територіальних громад та  Дорожніх карт впровадження Концепцій відбудови та сталого економічного розвитку  місцевих територіальних громад в проєкти місцевих бюджетів територіальних громад на 2023-2025 роки.

30 громад презентували концепції відбудови та сталого економічного розвитку

Після підписання Меморандумів, проведення стратегічних сесій та створення дорожніх карт громади-учасники проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III схвалили Концепції відбудови. У всіх 30 громадах відбулася їх презентація членами команди Проєкту.
Презентації Концепцій розміщені на диску за посиланням.

Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні територіальних громад.

 

 

Проєкт реалізується за підтримки
Поділитись в соцмережах