Учасниця «АНТС» долучилася до організації виставки української майстрині Ксенії Шпильки

17 жовтня у Сумській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація виставки патріотичних колажів «Від мистецтва до перемоги» майстрині-вишивальниці та поетеси Ксенії Шпильки.

Організувати виставку допомогла експертка у сфері культури Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Люсьєна Шум.

««АНТС» ставить собі за мету підтримку малих бізнесів, малих виробників, а також людей, які роблять унікальні речі. Тому ми долучилися до організації виставки Ксенії Шпильки. Вона вже 9 років захоплюється вишивкою. Майстриня створює сучасні вишиванки. Її одяг підкреслює індивідуальність власника, його погляди. Усі вишиванки майстриня робить власноруч, створюючи унікальні орнаменти. Через свої роботи вона висвітлює навіть історичні події: має вишиванки присвячені російсько-українській війні, були і роботи, присвячені захисникам Маріуполя. Через творчість Ксенія доносить свою активну громадянську позицію, патріотизм, любов до України. Першу виставку робіт майстрині ми робили у Львівській бібліотеці для дітей та юнацтва влітку, і от зараз – в рідних для неї Сумах, – розповідає Люсьєна Шум. – Виставка патріотичних колажів «Від мистецтва до перемоги» поєднує вишиванки з військовою амуніцією. Це ідея самої Ксенії. У кожній роботі авторки закладено особливий сенс. До того ж кожен колаж доповнено авторським підписом самої майстрині, яка ще є і поетесою».

У рамках цього заходу в бібліотеці можна придбати листівки за благодійні внески. Виручені кошти підуть на парафін для окопних свічок, які виготовляють працівники обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках акції «Окопні свічки – захисникам України!». Відвідати виставку колажів Ксенії Шпильки можна до 31 жовтня включно на 3 поверсі у 305 залі.

Поділитись в соцмережах