Наше завдання

Суб’єктивізувати Україну як лідера регіону та «м’яку» силу, трендсеттера демократичних перетворень вільного світу.

Наша мета

Сформувати бачення України в 2030 році та допомогти новому поколінню українських політиків реалізувати його, повністю підготуватися до членства в НАТО та ЄС до 2029 року та поділитися цим досвідом на регіональному рівні.

Це буде досягнуто шляхом розробки та просування необхідних реформ, боротьби з корупцією, особливо в обличчі українських олігархів, а також наближення перемоги над агресором та покарання рф за вчинення геноциду проти українського народу.

Наша діяльність

Проводимо міжнародні заходи на високому рівні за участю народних депутатів України, членів Європарламенту, членів Конгресу США

Надаємо експертизу місцевих проєктів, юридичні та адвокаційні консультації, ділимось знаннями, контактами та досвідом

Готуємо аналіз діяльності органів державної влади, моніторинг виконання зобов’язань України за Угодою про Асоціацію Україна-ЄС

Понад 700 представників молоді, місцевих лідерів, активістів взяли участь у навчальних програмах Мережі “АНТС”

Впроваджуємо успішні національні та регіональні програми адвокації

Розбудовуємо мережу партнерів з різних куточків України

Осягаємо понад 3 млн аудиторії в соціальних мережах

Навчаємо місцевих депутатів, представників ОМС та молодь

Наша команда

Ганна Гопко

Інфо

Голова правління

Експертка із зовнішньої політики. Кандидатка наук із соціальних комунікацій. Народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, 2014-2019. Голова міжнародної конференції Democracy in Action, координаторка Міжнародного центру з української перемоги.

Василь Сегін

Інфо

Співзасновник та виконавчий директор Мережі ANTS

Експерт з питань політики та адвокації. Координатор політики в Програмі U-LEAD з Європою (2019-2021), співавтор документів політики та законопроектів у сфері адміністративних послуг. Менеджер реформи екологічного контролю в команді підтримки реформ Міндовкілля (2021), за час перебування на посаді законопроект «Про державний екологічний контроль» (3091) прийнято у першому читанні.

Остап Єднак

Інфо

Член правління

Член правління. Експерт із публічної політики, управління та міжнародних відносин. Народний депутат України, 2014-2019. Співавтор законів про захист довкілля. Член Виконавчого комітету Interpol Forestry Crime Working Group, Global MBA.

Юлія Вусенко

Інфо

Експерта з питань ефективного функціонування місцевого самоврядування

Експерта з питань ефективного функціонування місцевого самоврядування, Членкиня постійної делегації України в Конгресі Ради Європи, Кандидатка юридичних наук, Доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету, тренерка МРІ, депутатка Волинської обласної ради. Регіональна координаторка «АНТС» у Волинській області.

Катерина Мусієнко

Інфо

Експертка з міжнародних відносин

Політикиня, активістка, депутат Кременчуцької міської ради VIII скликання, координаторка взаємодії з міжнародними партнерами, лідер проекту «Діаспора Мепінг».

Олег Радійчук

Інфо

Експерт організації

Менеджер проєкту «Мультирівневий діалог щодо ефективного місцевого самоуправління», експерт у сфері енергоефективності.

Люсьєна Шум

Інфо

Член правління, експертка у сфері культури

Фахівчиня із впровадження культурних інновацій. Виконавча директорка БФ “Бібліотечна країна”.

Наталія Веселова

Інфо

Експертка у галузі соціальної політики

Експертка у галузі соціальної політики та питань реінтеграції. Народна депутатка України, 2014-2019 р. Співавторка законів щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Оксана Юринець

Інфо

Експерт

Професор Національного університету «Львівська політехніка», народний депутат України, 2014-2019 рр., голова української делегації в ПА НАТО (2018-2019 рр.)

Ярослав Сидорович

Інфо

Член правління

Математик. Експерт з питань законодавчої підтримки реформ, бюджетної, податкової та фінансової політики, інформаційних технологій. Керівник Головного департаменту з питань впровадження реформ, Адміністрація Президента України, 2014-2019. Директор Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Міністерства фінансів України, 2005-2010.

Ілля Несходовський

Інфо

Керівник аналітичного відділу

Кандидат економічних наук, позаштатний радник Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Людмила Долгоновська

Інфо

Членкиня правління

Членкиня правління, комунікаційниця. Начальник управління стратегічних комунікацій Луганської обласної державної адміністрації, 2016-2018. Кандидат філософських наук.

Олена Сас

Інфо

Менеджерка проектів. Експертка з кризового менеджменту та комунікацій.

Менеджерка проектів. Експертка з кризового менеджменту та комунікацій. Має більше 20 років досвіду в бізнесі, міжнародних донорських проєктах розвитку та неурядових організаціях. Працювала в проектах USAID, ПРООН, Швейцарського бюро співробітництва, Координатора Проектів ОБСЄ в Україні. Має вищі освіти в галузі економіки та філософії.

Наші партнери

Ми в медіа