Діючий Проєкт

Разом за екологічну демократію, справедливість і Верховенство права в Україні

Чи знають українці, як захистити свої конституційні екологічні права? Чи знають способи відстоювання своїх прав на безпечне та чисте довкілля? Чи готові ви взяти активну участь у формуванні екологічно чистого міського чи сільського простору для себе та своїх близьких?

Ресурси проєкта

Мета проєкту:

Посилити захист довкілля в Україні через підтримку екологічного активізму та антикорупційних зусиль.

Цілі проєкту:

  • Створити умови для чистішого та здоровішого довкілля в Україні.
  • Зміцніти верховенство права.
  • Розширити можливості громадян та створити нові партнерства між українськими організаціями громадянського суспільства.
  • Підвищити загальну обізнаність щодо екологічних прав та методів їх захисту.

 

Проект реалізує коаліція організацій включає міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (EPL), Мережа захисту національних інтересів “ANTS”, Центр протидії корупції (AntAC) і Save Dnipro (SD). Також на волонтерських засадах ми співпрацюємо Національний інститут демократії (NDI).

Проект реалізується за фінансової підтримки Державного департаменту США, Бюро з питань демократії, прав людини та праці.

В рамках нашого проєкту був розроблений курс “Оцінка шкоди довкіллю від російської агресії”, який доступний на платформі Prometheus.

росія заплатить за усе, що знищила. І за зруйноване довкілля, але замало сказати «росія вчиняє екологічні злочини». Це треба доводити!
☑️Фактами
☑️Цифрами
Факти треба фіксувати, а цифри – обрахувати. Саме цьому – як рахувати збитки, завдані російською агресією довкіллю, природі – присвячений наш курс.
Провідні екологи, економісти, юристи на курсі «Оцінка школи довкіллю від російської агресії» навчать вас збирати та фіксувати докази, користуватися формулами, застосовувати законодавство.
Наша аудиторія: громади, місцеве самоврядування, власники підприємств, фахівці державних та комунальних установ, науковці заповідників та національних парків, лісівники і водники, природоохоронці, журналісти та блогери – наша потенційна аудиторія.
Вчимось разом ефективно долати ворога та притягувати його до відповідальності!
Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/g4vJtlx

Разом із МБО «Екологія-Право-Людина» в рамках спільного проекту ми реалізуємо ініціативу  «Документування екологічних злочинів війни».

Ми працюємо в напрямку збереження природних ресурсів та навколишнього середовища та працюємо над документуванням злочинів російської федерації проти екології України.

Екологи розповіли журналістам про наслідки російської агресії на довкілля Макарівщини.

Група екологів та журналістів зафіксували на території Природного заповідника «Древлянський» екологічні злочини, факти екоциду внаслідок російського вторгнення в Україну.

За підтримки
Поділитись в соцмережах