Літня школа газети «День» стартувала!

Газета «День» разом із Мережею Захисту національних інтересів «АНТС» та Міжнародною благодійною організацією «Екологія – Право – Людина» запустила цикл лекцій, завдяки яким наші студенти мають змогу здобути новий досвід, відчути журналістське середовище, розібратись у безпековій, міжнародній та екологічній тематиці та отримати ґрунтовну базу та практичні поради від спікерів!

Екологічний акцент – не є випадковим, адже це тема, що була актуальною завжди, а з початком повномасштабного вторгнення ще більш загострилась. Після українською перемоги нам потрібен не лише план відбудови та підняття економіки, а й відновлення, збереження та охорони навколишнього середовища!

1 серпня відбулась перша лекція «Журналістика на війні» із відомим воєнним кореспондентом, лауреатом Премії газети «День» в галузі публіцистики за громадянську позицію імені Джеймса Мейса(2021), Андрієм Цаплієнко. Журналіст поділився власним досвідом, розповів про події в Оленівці зі свого боку та пояснив місце журналістських стандартів на війні, яка відбувається в твоїй країні.

Основні думки та тези спікера:

«Репутація – єдиний скарб журналіста і його капітал»

«Ми маємо думати, на що працює наш матеріал: на перемогу чи проти неї»

 «росією править кримінальне угрупування, яке перетворило на кримінальне угрупування всю країну»

«Якщо правда отруєна брехнею, вона стає напівправдою»

«Брехня боїться світла»

Запис: https://www.youtube.com/watch?v=sJRQUmIxUq8

Поділитись в соцмережах