Діючий Проєкт

EUROSCOPE – євроінтеграційний трекер

Проєкт EUROSCOPE – євроінтеграційний трекер. За роки війни росії проти України наші відносини з ЄС пройшли перевірку на міцність і водночас зазнали кардинальних змін. Захищаючи власний суверенітет та територіальну цілісність, Україна опинилася на передовій захисту європейських цінностей.

У зв’язку з цим ми розпочали новий проєкт EUROSCOPE, який аналізує рух України до членства в ЄС, дає більше розуміння громадянам для чого Україні вступ до Європейського Союзу, на якому етапі Україна зараз.

В рамках проєкту команда експертів Мережі ANTS здійснюють моніторинг євроінтеграційних реформ, що імплементуються Україною.

Здійснюється адвокація інтересів України щодо імплементації законодавства ЄС шляхом проведення публічних та непублічних діалогів з особами, які приймають рішення у державі.

 

Європейські студії ANTS

Проєкт містить навчальний компонент — школу Європейські студії ANTS, у співпраці з Фондом Богдана Гаврилишина 

Європейські студії ANTS — це унікальний підхід до просвіти перспективної української молоді, занурення слухачів до теорії та практики європейської інтеграції.

Він полягає в поєднанні  лекцій провідних європейських та українських експертів, інтелектуалів та практиків, записаних у квартирі Богдана Гаврилишина, з яких формується дистанційний навчальний курс на відкритій освітній платформі, та подальших живих зустрічей найбільш успішних студентів в очному форматі з лекторами. 

Цінність цього поєднання в поглибленому та етапному розумінні слухачами специфіки роботи європейських інституцій, їх  ефективності, їх зв’язків з національними системами управління, бюджетними та фіскальними процедурами ЄС, а також діяльності різних ринків, інноваційних екосистем, останніх розробок у сферах оборони та безпеки тощо.

Важливою складовою навчання є також ознайомчі візити студентів до Європи та стажування, а також можлива подальша робота в українських центральних органах влади, та аналітичних центрах України на виконання нашою країною ефективного євроінтеграційного поступу. 

Європейські студії  є частиною більш масштабного задуму ГО «Мережа захисту національних інтересів ANTS» з формування та плекання нової державницької еліти, мережі фахівців нового покоління, що працюватимуть на благо України, будучи частиною державних та громадянських інституцій.

Проєкт фінансується в рамках Програми MATRA за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Kingdom of the Netherlands
Поділитись в соцмережах