Синергія ЄС-Україна для успішних переговорів про приєднання

Дата: 8-9 квітня 2024 року.

Час: 8 квітня о 10:00, 9 квітня о 18:00.

Місце: Брюссель, Бельгія.

Мова: англійська.

Формат: гібридний (офлайн з онлайн-трансляцією).

Учасники: українська громадськість (онлайн) та місцеві органи влади — мери (офлайн), установи ЄС, думки, ГО, ЗМІ.

Переговори з ЄС щодо вступу України є важливим кроком у напрямку забезпечення політичної стабільності, економічного процвітання та підвищення безпеки в регіоні. Цей складний процес підкреслює необхідність ефективної співпраці та синергії між українською громадськістю та місцевими органами влади, а також громадським суспільством з установами ЄС та європейськими думками. Ця синергія є необхідною для успішної євроінтеграції України, яка підсилить всі сторони.

Euroscope, спільно з Центром політико-правових реформ, організовує триденний візит у Брюссель та Монс для українських експертів та мерів міст для зміцнення співпраці з представниками ЄС та обміну думками щодо полегшення процесу приєднання України до ЄС.

Дискусійні панелі будуть досліджувати наступні теми:

  • Зміцнення українського врядування;
  • Посилення інституційної спроможності для європейської інтеграції;
  • Роль громадянського суспільства в євроінтеграції: Зміцнення залученості, прозорості та відповідальності в процесі приєднання;
  • Підтримка регіонів для євроінтеграції.

Метою візиту є покращення взаєморозуміння щодо зростаючих очікувань серед учасників процесу переговорів між ЄС та Україною. Це передбачає розробку конкретних політичних та практичних рекомендацій, які можуть вказувати як українським чиновникам та громадському суспільству, так і ЄС, способи вирішення конкретних викликів інтеграції.

Обговорення буде зосереджено на реформі державного управління, залученні громадського суспільства та підтримці регіонів.

Euroscope також представить результати своїх проєктних заходів, досягнутих протягом минулого року, виділивши основні висновки з Euroscope Digests.

Центр політико-правових реформ поділиться набором рекомендацій, розроблених представниками громадського суспільства та державних органів. Ці рекомендації були сформульовані під час громадських обговорень, що відбулися в Києві і присвячені зміцненню інституційних здібностей України.

Захід проведено в рамках програми МАТРА за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Висловлені думки належать лише авторам і не повинні розглядатися як відображення офіційної позиції Посольства.

 

Поділитись в соцмережах