Симуляційні дебати про вступ України до ЄС

Дата: 23 квітня.

Час: 13:00.

Місце: IHUB, Київ, вул. Хрещатик, 10.

Реєстрація для участі в події як в ролі дебатера так і у ролі глядача обов’язкова.

Посилання на реєстраційну форму:

 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdxvMACXfZQmp…/viewform.

Мережа захисту національних інтересів АНТС у співпраці з Дебатно-дискусійним клубом «Apologetica» проводить симуляційні дебати про вступ України до Європейського Союзу для тих, хто пов’язує свою долю з євроінтеграційними процесами, бачить себе у команді переговірників від України та має професійний інтерес у цій царині.

На учасників очікують дві дебатні сесії на важливі теми «Вступ України до ЄС та аграрний ринок ЄС» та «Україна, як фактор європейської безпекової політики». Тривалість кожної сесії приблизно півтори години з перервою на каву.

Також в рамках події буде фідбек від експертів з публічних виступів, євроінтеграції та переговорів, менторська підтримка під час підготовки до дебатів.

Цей захід є частиною комплексної підготовки майбутніх переговірників про вступ України до Європейського Союзу, яку проводить Мережа АНТС в рамках проєкту Євроскоп за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Додаткова інформація:

28 лютого 2022 року — Україна надіслала до ЄС заявку на членство. 17 червня 2022 року — Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС. 23 червня 2022 року — Європейська рада надала Україні статус кандидата. 14 грудня 2023 року — відкриття переговорів про вступ після виконання вимог. У березні 2024 Єврокомісія підготувала переговорну рамку щодо членства України й Молдови в ЄС, яку обговорять серед країн-членів Євросоюзу. Далі після остаточного схвалення ЄС проведе міжурядову конференцію з Україною та Молдовою — і тоді перемовини про вступ розпочнуться офіційно.

Захід здійснено в рамках програми МАТРА за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Висловлені думки належать лише авторам і не повинні розглядатися як відображення офіційної позиції Посольства

Поділитись в соцмережах