Мережа “АНТС” допоможе громадам у відбудові

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» розпочинає реалізацію проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III, який покликаний допомогти українським громадам у складний час війни та після неї.

Наше завдання  підтримати громади, які постраждали від війни та допомогти подолати проблеми, пов’язані з російським вторгненням.

Чому Мережа «АНТС»?

Ми маємо потужний досвід співпраці із місцевими громадами. Завжди підтримували найкращих і ставали «соціальними ліфтами» для гідних, щоб представники ОТГ у місцевому самоврядуванні показували найкращі практики представництва інтересів людей.

Наша команда нещодавно завершила унікальний проєкт HALLI, де були відібрані інноваційні ідеї та команди із застосування IT, діджітал інструментів для вирішення локальних проблем. Найяскравіші представники місцевих громад поділилися своїми ідеями для покращення життя вдома, а ми допомогли втілити їх.

«Разом із представниками громад Мережа “АНТС” писатиме нову історію України із тридцятьма найкращими відібраними громадами України, які переживають жахіття геноцидної війни, розв’язаної Росією. Так само, як і після Другої світової міста Європи відбудовувалися, застосовуючи кращі практики та технології.

Одним із наших завдань є  — допомогти представникам місцевого самоврядування не просто відбудовувати зруйновані будівлі чи пошкоджені інфраструктурні об’єкти, а будувати середовища, в яких мешканці громад відчуватимуть нову філософію української перемоги, в якій гідність з прозорістю використання коштів та найсучаснішими зразками архітектурного будівництва, зеленого ландшафту, інновацій із залученням думок як найкращих фахівців так і місцевих громад «переплетуться» для того, щоб у відбудові ми теж побачили перемогу,» — говорить голова правління Мережа «АНТС» Ганна Гопко.

Напрямки роботи з громадами

Експерти Мережі «АНТС» надаватимуть аналітичну та консультативну підтримку для розробки стратегій відновлення. Українські громади отримають більше можливостей для відновлення та розвитку, незважаючи на реалії війни, оскільки цільовим громадам потрібні практичні рекомендації та алгоритми швидкого відновлення та розвитку. Надання негайної підтримки деокупованим громадам в Україні сприятиме їх відновленню.

Джерело: ДЕНЬ

Поділитись в соцмережах