На Волині отримали гуманітарну допомогу з Тайваню

На Волині отримали гуманітарну допомогу з Тайваню: вчора понад 1500 теплих ковдр і продуктів харчування передали військовим, цивільному населення та місцевим волонтерам.

Допомогу українцям надіслали партнери Мережі захисту національних інтересів «АНТС» із Тайвані 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan). Організація доставки в Україну стала можливим завдяки ГО «Лісові ініціативи і суспільство» (ForestCom) та Польському центру міжнародної гуманітарної допомоги.

«Відбулася надзвичайно злагоджена робота. Приїхала фура, ми роздавали вантаж і раділи, що вдалося отримати допомогу та передати її людям. Це перша частина гуманітарної допомоги від тайванських партнерів. Найближчим часом плануємо передати гуманітарні вантажі в усі куточки України та максимально забезпечити українські громади», — розповіла учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Юлія Вусенко, яка зустріла вантаж та організувала його розповсюдження.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Тайваню 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan) відправило в українські міста 100 тонн гуманітарної допомоги. Це стало можливим завдяки голові правління Мережі ANTS Hanna Hopko, яка нещодавно відвідала Тайвань з адвокаційним візитом. Результатом зустрічей у Тайвані стала гуманітарна допомога, яка вже їде містами України до тих, хто її потребує.

Поділитись в соцмережах