«АНТС» та Дрогобицька міська рада підписали меморандум

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» та Дрогобицька міська рада підписали Меморандум про співпрацю у рамках проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.

«Разом зі співзасновником і членом правління «АНТС» Ярославом Сидоровичем підписали Меморандум про співпрацю. Метою документу є публічне засвідчення сторін про співпрацю, спрямовану на досягнення спільної мети щодо перемоги в боротьбі українського народу зі збройною агресією російської федерації, підтримки місцевого самоврядування у подоланні наслідків руйнувань, соціально-економічних, культурних та інших втрат, спричинених воєнними діями країни-агресора. А також створення передумов для швидкого відновлення та сталого економічного розвитку місцевої територіальної громади», – заявив Тарас Кучма, міський голова Дрогобича.

Під час зустрічі член правління «АНТС» Ярослав Сидорович та експерт Оксана Юринець разом з депутатом міської ради Юрієм Кушликом, фахівцем управління інвестицій та економічного розвитку Миколою Рупняком, а також директором КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимиром Кондзьолкою обговорили проблеми Дрогобича та шляхи їх вирішення.

Нагадаємо, що проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III покликаний допомогти українським громадам у складний час війни та після неї. У рамках проєкту українські громади отримають більше можливостей для відновлення та розвитку, попри реалії війни, оскільки цільовим громадам потрібні практичні рекомендації та алгоритми швидкого відновлення та розвитку. Так, відповідно до проєкту експерти надаватимуть аналітичну та консультативну підтримку для розробки стратегій відновлення громадам, що постраждали внаслідок військової агресії рф.

Поділитись в соцмережах