АНТС оголошує відбір громад для участі в новому проєкті

Розпочинаємо прийом заявок для участі у проєкті “Зміцнення громад заради перемоги та відродження України”.

Нещодавно відновлені території потребують більш масштабної підтримки для ревіталізації, відродження, адаптації та сталого розвитку. Реформа децентралізації стала однією з найефективніших змін в історії незалежної України, наділивши органи місцевого самоврядування повноваженнями та ресурсами для вирішення більшості громадських проблем на місцевому рівні.

ГО “Мережа захисту національних інтересів “AНТС” надаватиме постраждалим від війни місцевим громадам (містам, селищам, селам) необхідну аналітичну підтримку та допомогу у розробці стратегії подолання наслідків бойових дій.

AНТС проведе комплексну оцінку економічних, інфраструктурних, соціальних потреб громад тощо; розробить рекомендації та алгоритми для громад і проектів для швидкого відновлення; надасть підтримку громадам у розробці стратегій відновлення; та забезпечить технічну підготовку проєктів для міжнародних донорів.
AНТС забезпечить технічні завдання для міжнародних донорських і спільних ініціатив з відновлення готовності життєво важливої інфраструктури для безпечного життя, а також покращення надання соціальних послуг особам у цільовій області.


Критерії для вибору громад:
1. Місцева територіальна громада контролюється владою України.
2. Легітимність обраних на місцевих виборах голови місцевої громади (міського, селищного, сільського голови) та депутатів місцевої (міської, селищної, сільської) ради.
3. Бездоганна ділова репутація голови місцевої громади (міського, селищного, сільського голови) та депутатів місцевої (міської, селищної, сільської) ради.
4. Готовність підписати Декларацію про демократичний розвиток і нульову толерантність до корупції в громаді.
5. Готовність підписати Меморандум про співпрацю між органом місцевого самоврядування та  ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС”  та надати необхідні документи для належного виконання проекту.
6. Iнтегральний індекс комплексного оцінювання відносної стійкості з ваговими коефіцієнтами факторів, визначеними експертним шляхом.


Форма заявки органів місцевого самоврядування для участі в проєкті Гранту №UKR096 “Зміцнення громад заради перемоги та відродження України” “Зміцнення громадської довіри” USAID/UCBI III знаходиться за посиланням. Заявки приймаються в електронному вигляді не пізніше 23:59, 01 серпня 2022 року.

Поділитись в соцмережах