«Харизма.ua» про підсумки року: 50 сюжетів – 50 нових історій про харизматичних українців

50 нових сюжетів відзняла команда проєкту «Харизма.ua» у 2022 році

«За рік наша скарбничка поповнилась ще на 50 цінних сюжетів про харизматичних українців, які у різний спосіб розвивають Україну. Попри всі труднощі, небезпеки і втому ці люди показали приклади незламності, самопожертви, лідерства та прагнення до перемоги попри все. Ми вдячні усім за корисну діяльність на фронті і в тилу», – каже керівниця проєкту Люсьєна Шум.

До речі, перший сюжет «Харизма.ua» відзняли ще у лютому 2021 року. Ініціатор та ідейний натхненник проєкту – очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«З того часу вже відзнято близько 100 сюжетів про українських підприємців, митців, письменників, громадських активістів, волонтерів, молодь та її ініціативи і т.д. Герої сюжетів – харизматичні лідери з різних регіонів України. Усі випуски проєкту розміщені на власному Ютуб-каналі. Більшу частину часу наш проєкт існував як волонтерська ініціатива», – каже Люсьєна Шум.

Команда «Харизми.ua» дякує кожному, хто підтримував та підтримує їх проєкт:

«Просимо підтримувати нас і надалі, а ми готуватимемо нові сюжети про нескорених і самовідданих українців, які надихають».

Підтримати проєкт:

https://www.patreon.com/charismaUA та https://www.patreon.com/volunteerANTS

Варто зауважити, що волонтерська команда Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» розпочала серію випусків «Щоденник волонтера», розповідаючи історії з життя українців на прифронтових та звільнених територіях.  Мета проєкту – через реальні приклади донести світові правду про злочини росії в Україні.

Поділитись в соцмережах