За кожним звільненим клаптиком землі – життя та здоров’я наших військових. Про це треба пам’ятати!

Сьому добу триває контрнаступ українських військових.

Такі успіхи на фронті – це результати грамотного і детального планування з боку керівництва ЗСУ, високої підготовки наших захисників та військової допомоги міжнародних партнерів.

На цьому наголосила Наталя Веселова, експертка з питань соціальної політики та питань євроінтеграції Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Події декількох останніх днів викликають радість та оптимізм в українців, захоплення та повагу у наших міжнародних партнерів та закордонних друзів, страх та розгубленість у ворогів, – каже Веселова. – Але ми повинні пам’ятати, що успіх українського війська на фронті – це результат трьох складових:

  • грамотного і детального планування з боку військового керівництва,
  • військової допомоги міжнародних партнерів,
  • високої мотивації та підготовки наших військових».

Експертка підкреслює, що навіть ворог визнав успіх наших ЗСУ.

«Ворог відзначає, що Україна поводить себе як «свєрхдєржава», і що ми успішно атакуємо одразу по трьох напрямках: Донецький, Харківський та Південь. Ще варто відзначити, що фронт сиплеться, бо основні сили та засоби ворога знаходилися глибоко в тилу, а на ліні фронту, де йшли активні бойові дії, стояли невеликі піхотні засоби. Загалом, в основному окупанти успішно застосовують артилерію та авіацію. Але я упевнена, що ми закріпимо свої позиції на Харківщині. Вже бачимо як посипався фронт і на Донеччині та Луганщині», – коментує вона. – Не треба забувати якою високою ціною звільняються окуповані території. За кожним звільненим клаптиком землі – життя та здоров’я наших військових».

Російська армія деморалізована. Їх військо не має мотивації, а тому ці люди будуть рятувати свої життя.

«Ми вже бачимо ці черги на кордоні. Є інсайдерська інформація, що росія готова впускати з окупованих територій лише жінок з дітьми до 14 років та кадрових військових. Інших будуть повертати назад, щоб вони воювали», – коментує Наталя Веселова.

Українські військові взяли у полон чимало окупантів.

«Добре, що Україна має непоганий обмінний фонд. Чим більше росіян ми візьмемо ми у полон, тим більше українських воїнів зможемо повернути додому».

 Учасниця «АНТС» підкреслює, що попри успіхи нашого війська українцям рано розслаблятися:

«Хочеться, щоб Україна перемогла до Нового року. Та думаю, що війна продовжиться ще й в наступному році. Тому нам варто налаштовувати далі на підтримку армії. Для цього маємо готуватися морально, фізично та економічно. Обв’язок усіх українців, які не у війську, підтримувати економіку: працювати, створювати робочі місця та платити податки. Також варто подумати про курси першої допомоги чи військовий вишкіл, щоб бути готовим прийти на зміну своїм товаришам, які загинули чи отримали поранення».

Тим, хто закордоном експерт радить швидше адаптуватися: вчити мову та знаходити роботу, щоб мати можливість “донатити” на ЗСУ.

«Знаю, що деякі українці так надихнулися успіхами нашого війська, що уже спакували валізи додому. Але варто подивитися на карту, у нас ще залишилося чимало окупованих територій. Тому повертатися ще зарано, краще зосередитися на допомозі армії», – сказала Наталя Веселова.

Поділитись в соцмережах