У Словаччині пройшов показ стрічки «Сильні, як земля»

24 лютого у Словаччині відбувся прем’єрний показ документальної стрічки «Сильні, як земля». Трансляція фільму відбулася у приміщенні культурного центру «Український інститут» у Братиславі, в рамках інформаційного марафону присвяченого 24 лютого – 365 день війни, яка триває 9 років.

Команда Мережі захисту національних інтересів «АНТС» презентувала словацькій аудиторії документальний проєкт про людей, які попри жахи війни творять життя в Україні; тримають тил, поки військові тримають фронт; відчувають особисту відповідальність за країну.

«Словаччина стала однією з перших країн Європи, де відбувся показ документальної стрічки «Сильні, як земля». Дуже вразило те, як словаки після перегляду стрічки говорили, що їх захоплює наша віра у перемогу. Вони навіть дивуються цьому, адже знають, що у порівняні з росією наша країна невелика, тому і захоплюються нашою силою незламності та впевненістю у перемозі, – каже авторка ідеї, та продюсерка фільму Анна Слюсаренко. – Як на мене такі кінопокази – це один із способів говорити світу про війну і знайомити з Україною та українцями. До речі, коли під час прем’єри у нас запитали, що б порадили словакам, то ми відповіли: «Вірити в Україну та її перемогу так само сильно, як і кожен українець, а ще – підтримувати нашу країну, бо ЗСУ протистоять агресору, тримаючи щит не тільки для захисту власної країни, а й всієї Європи. Тому весь світ має об’єднатися навколо української перемоги, та пришвидшити її».

Документальний проєкт «Сильні, як земля» Мережею захисту національних інтересів «А Н Т С» було створено за сприяння «Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись в соцмережах