Через війну всі члени ICUV змушені жити та працювати за кордоном, а тепер об’єднують свої зусилля для представлення інтересів України на міжнародній арені. Усі вони мають чітке розуміння нагальних потреб, які Україна має просувати вперед, добрі зв’язки із глобальними зацікавленими сторонами та партнерами, а також аналітичний досвід для суттєвої підтримки цієї діяльності.
Наші активності для перемоги
Громадська пропаганда посилення економічних санкцій
Громадська пропаганда додаткових економічних санкцій, включаючи заморожування та арешт активів у всьому світі з точки зору їх майбутнього використання для підтримки економіки, надання державних послуг та догляду за внутрішньо переміщеними українцями. Команда ICUV проводила прес-конференції та інші публічні заходи у Вашингтоні, спілкувалася з до 50 особами, які приймають рішення, у Берліні, Вашингтоні, Брюсселі та Варшаві/Жешуві.
Захист свободи та незалежності України
Домагатися більшої фінансової підтримки з боку США для захисту свободи та незалежності України зараз і в більш віддаленій перспективі. Спілкування з високопоставленими особами, які приймають рішення, ще триває.
Визнання Росії терористичною державою
Пропагандистська кампанія з метою змусити уряд США визнати Росію державою-спонсором тероризму. Команда ICUV звернулася до понад 60 американських конгресменів у Вашингтоні та Варшаві/Жешуві. У результаті Конгрес звернувся до Держдепартаменту США з відповідним закликом.
Гуманітарна місія
Було підготовлено аналіз доставки та розподілу гуманітарної допомоги в Україні разом із розробкою бачення щодо вдосконалення цих механізмів.
Пріоритети ICUV
Правда і справедливість
Виступ за все більш жорсткий режим санкцій та моніторинг ефективності санкцій; сприяння іноземним правоохоронним органам у взаємодії з органами влади України у процесі документування військових злочинів та злочинів проти людства під час війни, робота з біженцями, які стали очевидцями злочинів; пропагандистська кампанія щодо створення спеціального трибуналу проти Росії та її чиновників та просування цієї ідеї на світовому рівні, співпраця з міжнародними експертами, правозахисниками, прокурорами у попередніх судах за іншими фактами геноциду, військових злочинів та злочинів проти людства.
Енергетична безпека України
Збір, аналіз та надання інформації про загрози енергетичній інфраструктурі України, 2) пропаганда серед міжнародних партнерів її посилення шляхом забезпечення необхідних обсягів поставок паливно-енергетичних ресурсів, захист критичної інфраструктури, в тому числі газо-, електропостачання, підготовка до 2022/2023 рр. опалювальний сезон тощо
Гуманітарна допомога
Просування вперед членства України в ЄС аналітичні та дослідницькі зусилля щодо розробки рішень щодо моніторингу ефективності гуманітарної допомоги, що надходить в Україну; підтримка волонтерських гуманітарних мереж; аналітична підтримка, моніторинг діяльності української влади, адвокаційні та промо-заходи в країнах-членах ЄС із закликом до членства України.