Захід має визнати, що допустив геноцид українців – Ганна Гопко

Лише повна військова поразка Росії шлях до стійкого миру.

На цьому під час ефіру на «НВ» наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Тому жодних компромісів, поступок. Ми побачили, як ці 8 років політико-дипломатичного врегулювання призвели до геноциду»,-  каже Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» підкреслює, що виснаження ворога в цій війні відбувається повільно, через лімітовані ресурси українських захисників.

«Заходу треба пояснювати, що Україні потрібні винищувачі, на поза- поза- позавчора. Є також затягування по атакамсам. Десь є певний страх, тому виснаження ворога в цій війні відбувається не тими темпами. Ми повинні пояснити, що ціна, яку ми платимо за успіхи наших наступальних операцій при таким лімітованим ресурсам, висока. Адже інколи в нас немає навіть чим вивозити поранених. Нам потрібно більше броні, амуніції. Тому завдання зараз – переконувати, що в інтересах Заходу швидша перемога України. Це і з точки зору економічних питань, і питань глобального продовольства, тероризму, який росія здійснює в різних напрямках. Наше ключове завдання – переконати їх, що ми не може просто спостерігати, як масовані ракетні удари, заганяють у стан колапсу нашу енергетичну систему, загроз блекауту, замороження українців і чекати поки прийдуть генератори, які збирають по світу. Ми маємо грати на випередження і пояснювати чому це важливо».

Ганна Гопко підкреслює, що якби поставки зброї були швидшими і більшими, то відвойовування наших територій було б швидшим, а людські втрати –  меншими.

«І прогрес до зими був би більшим. Цей меседж ми їм і пояснюємо. Так, ми вдячні за те, що вже отримували, але оце затягування для нас є вже з непоправними людськими втратами. Тому просимо зараз не допускати речей, як знищення критичної інфраструктури. Багато хто хоче говорити про відновлення України, але кожен день затягування постачання зброї збільшує в подальшому витрати на її відновлення. Дуже гарна фраза прозвучала в Канаді, на конференції про те, що демократія програла в Афганістані, тому якраз і кажемо, що Україна – це можливість для Заходу показати, що демократія має історію успіху».

Захід має визнати, що допустив геноцид українців.

«Захід нарешті визнати свої помилки, що вони це допустили, зокрема, геноцид. Це має бути абсолютно чесна розмова. Бо стратегія на стримування росії помилкова, і вона показала поразку. Зважаючи на амбіції глобального домінування Китаю, на постійні провокації Північної Кореї, на політику Ірану Захід має визначитися чи ця залежність від ресурсів критичних мінералів, які є в авторитарних режимах, важливіша, ніж субстанційні цивілізаційні питання захисту демократії», – каже Ганна Гопко. – Наша робота – постійно говорити і пояснювати, щоб рівень підтримки не знижувався. Поки хлопці на передовій ми маємо не те що не зникати, а вибивати і тримати всіх у тонусі, щоб кожен міністр, кожної держави прокидаючись думав, що ще він не зробив для України: починав свій день з України і завершував його з розумінням того, що ще треба зробити».

А в рф повинні усвідомити, що вони не уникнуть покарання.

«Російському суспільству і олігархату треба пояснювати, що вони не зможуть домовитися. Вони мають розуміти, що як суспільство нацистської Німеччини після поразки у Другій світовій війні виплачувало поколіннями репарації, те саме чекає громадян всієї росії. Ніхто не уникне покарання:  хто міжнародний трибунал, хто виплатами. Тут ми маємо діяти дуже жорстко».

Більше у відео:

Поділитись в соцмережах