Вибори у США: Україна вже має списки республіканців, з якими треба налагоджувати тісніші зв’язки

Україна вже має списки республіканців, з якими треба налагоджувати тісніші зв’язки.

На цьому наголосила, коментуючи вибори в США, очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Дуже важливо працювати з республіканцями і демократами. Хоча ми розуміємо, що більшість у палаті представників прогнозують буде за республіканцями. Вже від наших друзів із Вашингтону є певні списки тих республіканців, з якими варто налагоджувати  тісніші зв’язки і доносити потрібні меседжі. Адже ми розуміємо, що після проміжних виборів фактично почнеться підготовка вже до президентської кампанії», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» наголосила, що Україні вкрай важливо навчитися відстоювати свої на інтереси та поруч з тим не бути втягнутими у внутрішні скандали.

«Вже активоване питання: як Україна використовує надану їй допомогу, куди йдуть гроші, бо економічні питання в США, інфляція – все це теж стало частиною  політизації наданої нам допомоги. Нам вже багато хто каже готуватися до того, що будуть слухання, інспекції і запити про те, як була використана американська допомога, – розповідає вона. –  Я чула від сенаторів-республіканців, які не голосували за надання нам пакету допомоги, що війна відбувається на Євроконтиненті, і чому їх виборці мають за це платити? Тому нам треба пояснювати, яка стратегічна цінність України для національних інтересів США. І чому пришвидшення перемоги вони знімає з порядку денного глобальне питання забезпечення світу продовольством, а також питання інфляції та енергетичного шантажу, наступу авторитаризму.  Наше завдання прожовувати у цьому марафоні  відстоювати власні інтереси, бо  після важкої зими має прийти весна нашої перемоги».

Ганна Гопко зазначила, що зараз Україна з однієї сторони має дякувати за все, що отримали, а з іншої – просити більше зброї, щоб пришвидшити перемогу.

«Тому наше завдання – не дозволити себе втягнути в їх внутрішні питання, але поряд з тим чітко артикулювати в чому інтерес США у пришвидшеній перемозі України», – наголосила вона.

 

Поділитись в соцмережах