Волонтер Петро Шот зустрівся з колишнім держсекретарем США Майком Помпео

Волонтер, учасник Мережі «АНТС» Петро Шот зустрівся з колишнім держсекретарем США Майком Помпео. Мета – обговорити волонтерську роботу в Україні.

Петро Шот – відомий український волонтер, який доставляє гуманітарну допомогу в різні куточки України, ще з 2014 року. З початком повномасштабного вторгнення він разом з командою здійснив сотні поїздок з гуманітарною місією.

Під час зустрічі з Майком Помпео Петро Шот розповів про виклики, з якими доводиться зіштовхуватися українцям, що не покинули свої домівки і живуть на лінії фронту під постійними обстрілами. Також учасник «АНТС» говорив і про умови, в яких доводиться самим волонтерам, доставляючи допомогу.

«Розповів, що наша команда доставляє гуманітарні вантажі у різні куточки України, зокрема, у прифронтові території. Так, часом це чималий ризик, але ми все одно їдемо, бо знаємо: ця допомога потрібна людям, міста та села яких були в окупації, чи страждають від постійних обстрілів. Так, у Бахмуті на наших очах розірвалася ракета, а в Миколаєві, дякувати Богу, після нашого від’їзду, ракета попала в квартиру, де ми ночували. Часом буває, звісно, страшно та попри все працюємо», – каже волонтер.

Петро Шот разом з колишнім держсекретарем США висловили впевненість у абсолютній перемозі України над агресором.

«Говорили про те, що наша держава у будь-якому випадку переможе. Я наголосив, що завдяки їх підтримці та допомозі ми це зробимо швидше. Як приклад, навів місто Оріхів Запорізької області, 10% населення якого залишилося на місцях і ці люди потребують допомоги. Їм необхідні і продукти харчування, і засоби гігієни, і одяг».

Також під час зустрічі говорили про важливість відбудови та відновлення України.

«Я закцентував увагу та тому, що процес відбудови та відновлення потрібно розпочинати вже, не чекаючи перемоги. Особливої підтримки потребує бізнес, адже саме він є основою вітчизняної економіки», – сказав Петро Шот.

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» вдячні Райану Лейну, директору Samaritans Purse Ukraine, який представив Петра ексдержсекретарю США. Це була чудова можливість поділитися нашою роботою та підвищити обізнаність про ситуацію в Україні. Ми сподіваємося, що ця зустріч призведе до більшої підтримки України з боку Сполучених Штатів. Наші волонтери роблять все можливе, щоб допомогти тим, хто цього потребує, але поодинці їм не впоратися. Нам потрібна підтримка міжнародної спільноти, щоби перемогти у війні рф проти України.

Поділитись в соцмережах