В Києві відбувся допрем’єрний показ проєкту «Сильні, як земля»

У Києві пройшов допрем’єрний показ «Сильні, як земля». Це документальний проєкт про людей, які попри жахи війни творять життя в Україні; тримають тил, поки військові тримають фронт; відчувають особисту відповідальність за країну.

Проєкт показали в рамках форуму «Сильні, як земля: наближаємо перемогу», що пройшов 10 лютого за участі представників бізнесу, посольств, очільників міст і містечок, інтелектуалів та громадських активістів.

«Що таке «Сильні, як земля»? Це проєкт, який народився з безумовної любові до країни, любові до людей, які її наповнюють, любові до військових, які тримають фронт та любові до людей, які докладають максимум зусиль, аби в Україні була перемога, аби Україна була. Це проєкт про звичайних українців з різних куточків країни. Ми хотіли розказати про війну так, щоб ця розповідь  не змусила нас сісти та плакати, а щоб вона наповнила глибинною силою і дала натхнення  рухатися далі», – говорить авторка ідеї й продюсерка проєкту, учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Анна Слюсаренко.

«Для нашого фонду не є типовим підтримувати продакшн. Але коли ми ознайомилися з ініціативою, зрозуміли, що вона досягає одразу кількох цілей, які ми також ставили перед собою. Бо, насправді, нам потрібні людські історії про війну; історії, які не просто розповідають нам про рух лінії фронту чи про певні  операції, а історії людей, які показують, як формується дух опору і стійкості; історії про готовність людей до відновлення при першій же можливості. Це саме та унікальна стійкість, яка стала найбільшим феноменом, образом нової України, який постав перед світом», – сказав Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження».

 Прем’єра «Сильні, як земля» в українському медіапросторі відбудеться у річницю повномасштабного вторгнення – 24 лютого в регіональній мережі Суспільне Мовлення.

Творча група:

Авторка ідеї та продюсерка – Анна Слюсаренко.

Режисерка – Людмила Мельник.

Сценаристка – Злата Угрин.

Оператор – Віктор Петренко.

Режисерка монтажу – Лариса Шабрацька.

Авторка і виконавиця пісні – Марина Круть.

Документальний проєкт Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» створено за сприяння «Міжнародний фонд «Відродження»

 

Поділитись в соцмережах