Українська перемога, конфіскація російського майна – про що ще говорили під час адвокаційної поїздки до Кореї

Швидка українська перемога, конфіскація російського майна та його передача на відбудову України, покарання тоталітарного режиму і пошук нових можливостей для українських громад – ключові теми адвокаційної поїздки до Кореї.

Голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко, Дар’я Каленюк з Центру протидії корупції та Олена Трегуб з Незалежної антикорупційної комісії – НАКО – NAKO розпочали роботу у Республіці Корея із зустрічі з Metropolitan Ambrosios of Korea, єпископом Константинопольського Вселенського Патріархату, який також відповідає за Японію.

«Його підпис є під історичним документом — Томосом. Спільними зусиллями будемо вимагати покарання режиму путіна за злочини в Україні», – наголосила за результатами Ганна Гопко.

Створення спеціального трибуналу для путіна обговорювали під час зустрічі з членом Національної асамблеї Південної Кореї Ха Тае Кеуном.

«Ми переконані, що кожного дня наближаємо спільно з партнерами цей день, – підкреслила очільниця «АНТС». – Під час зустрічі з Тае Йонг Хо, головою Комітету з міжнародних відносин партії People Powe, ще раз відчули колосальну підтримку та обговорили спільну боротьбу проти диктатури та можливості допомоги для України. На круглому столі обговорили з південнокорейською молоддю реальність агресії, спеціальний трибунал для Росії, справжню перемогу України. Працюючи, ми зустріли безліч натхненних людей, які готові підтримувати Україну інноваціями, гуманітарною допомогою, освітою та прийняттям рішень, які стануть корисними для нас. В такі моменти ми розуміємо, що не самі і перемога за Україною!»

Варто зазначити, що перед візитом у Республіку Корея була адвокаційна поїздка до Тайваню, під час якої очільник МЗС Тайваню Джозеф Ву оголосив про збільшення фінансової допомоги Україні. Також анонсували нову стипендіальну програму, що допоможе більшій кількості українських студентів навчатися на Тайвані. Йшла мова і про проекти, які стосуються інфраструктури.

«Наше фактичне завдання тут – розбудовувати двосторонні відносини. Розбудовувати відносини через наших друзів литовців, чехів, поляків і шукати різні формати», – сказала тоді очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

Детальніше про ці зустрічі можна прочитати тут: Тайвань розуміє геополітичне значення української перемоги

 

Поділитись в соцмережах