Українська делегація перебуває з робочим візитом у штаб-квартирі НАТО

Учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС»  Оксана Юринець перебуває з робочим візитом у штаб-квартирі НАТО.

Війна в Україні, енергетична безпека та роль науки у настанні миру – такі питання були у топ пріоритеті під час зустрічей української делегації з представниками штаб-квартири НАТО, що тривають із 30 листопада.

«Тут зібралися представники українського академічного світу, щоб обговорити безпекове майбутнє України та роль молоді у ньому. Підтримкою на освітньому фронті стала зустріч у штаб-квартирі НАТО представників з п’яти університетів України та громадянського суспільства. Вона відбулася в рамках співпраці між Україною та НАТО та спрямована на посилення допомоги університетам, які попри війну та пошкодження продовжують освітню та наукову діяльність. Навіть в умовах блекаутів», — розповідає Оксана Юринець.

Також, відбулася зустріч у Парламентській асамблеї НАТО з Генеральною секретаркою Парламентської асамблеї НАТО Руксандою Попою, в ході якої домовилися про майбутню співпрацю та нову Молодіжну модель парламентської асамблеї НАТО.

«Такі зустрічі демонструють прихильність та підтримку України в НАТО. Вступ України до Альянсу — один із пріоритетних напрямків роботи Мережі АНТС і ми переконані, що це лише питання часу та невпинної роботи. Тому нам важливо вести діалог із представниками НАТО, розповідати про потреби України та наголошувати — швидка перемога у війні вигідна усім. Щоб пришвидшити її нам потрібна зброя та фінансова підтримка», — каже учасниця «АНТС».

Поділитись в соцмережах