09.01.2023

Україні слід поглиблювати співпрацю з Тайванем

Україні варто поглиблювати співпрацю з Тайванем.

На цьому наголосила Ганна Гопко, очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Тайвань номер один у світі з виробництва електроніки, чіпів, напівпровідників. З початку повномасштабної агресії росії вони допомагають українським містам різною гуманітарною допомогою. І нині треба напрацьовувати поглиблення співпраці у протидії авторитаризму через новітні технології, обмін досвідом і т.д. Тайвань якраз може нам допомогти, оскільки у них, що стосується посилення обороноздатності, є найсучасніші системи ППО й інші види озброєння, які для нас важливі», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» переконана, що Україна може стати країною-стартапом.

«Я хотіла б щоб ми російську повномасштабну агресію, бачили на майбутнє якраз як можливість принести в Україну ті найпотужніші технології. Чому США, Британія і Німеччина захищають Тайвань і бояться вторгнення Китаю? Бо фактично увесь світ залежить від їх передових технологій. Тому Україні важливо зараз пришвидшити перемогу, а у подальшому – стати однією з інноваційних держав світу в сфері космосу, військово-промислової індустрії, технологій діджитал-інфраструктури і штучного інтелекту. Ми можемо стати стартап нацією після перемоги, коли у відбудові використовуватимемо найкращі зв’язки».

Китай має амбіції глобального домінування, саме це мета їхньої експансіоністської політики. Саме Китай та росія працюють разом для поширення авторитаризму. Тому Тайвань з початку повномасштабного вторгнення почав надавати гуманітарну допомогу українцям, це показує готовність до поглиблення співпраці. Ганна Гопко підкреслила, що Тайвань розуміє важливість перемоги України, бо це потужний сигнал для Китаю і вони готові надалі більше допомагати.

Нагадаємо, у співпраці з МЗС Тайваню мережа «АНТС» допоможе мешканцям Миколаївщини та Херсонщини вирішити локальні проблеми, що дозволить пережити зиму. Відповідний Меморандуми про співпрацю підписано з мерами Миколаєва та Херсону. На потреби цих двох регіонів виділено 1 млн доларів.

Поділитись в соцмережах