Укладений Меморандум про співпрацю з Городницькою територіальною громадою

Меморандум про співпрацю був укладений з Городницька територіальна громада Житомирської області.
Громада невелика, проте дуже мальовнича. До її складу входить одне СМТ та 12 сіл.
«У Городницьких лісах розквітає щовесни азалія понтійська, її природні насадження збереглися із доісторичних часів. Вона – свідчення багатства природи, втілення невмирущості нашого краю, стійкості проти всіх вітрів історії», — так про свій край описано на сайті громади. Городниця має надзвичайні краєвиди, пам’ятки архітектури, історію.
Війна залишила свій слід у житті громади, адже припинилася реалізація планів та проєктів.
Під час війни громада гостро відчула проблему з новими робочими місцями, у зв’язку з відсутністю підприємств на території ТГ і, як наслідок, зменшення поповнення бюджету. Також, великою проблемою є ремонт доріг на території Городницької ТГ комунальної та державної власності. Є проблеми зі збором та утилізацією сміття, застаріла інфраструктура, погіршення демографії населення, термосанація приміщень, забезпечення житлом ВПО, відсутнє вуличне освітлення у таких населених пунктах як Броницька Гута, Лучиця,  Анастасівка, потребує ремонту міст через річку Случ, який з’єднує частину території громади. Також проблемою є масове вирубування самозаліснених лісів, внаслідок чого наноситься шкода довкіллю.
Зараз наш проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» перебуває на етапі проведення стратегічних сесій у громадах. Команда експертів працює у громадах, спільно з їх представниками. Наступний етап — розробка стратегії, яка допоможе громаді вистояти під час війни та відбудуватися
Даний проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Поділитись в соцмережах