Учасники проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» ухвалюють Концепції відбудови

Попри відсутність світла, інтернету та зв’язку українці продовжують працювати та вірять у перемогу України.

Після підписання Меморандумів, проведення стратегічних сесій та створення дорожніх карт громади-учасники проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III розпочали схвалення Концепцій відбудови. І це ще один крок до відновлення українських громад та налагодження життя.

«Кожна концепція – це такий собі живий паспорт громади. Попри те, що в країні війна, є питання, які не можна лишити на потім. Адже кожна громада – це передусім люди з певними потребами. Наприклад, є громади які потерпали від обстрілів чи окупації, і вони вже зараз потребують відновлення інфраструктурних об’єктів, або ж є чимало громад, які прийняли велику кількість ВПО і вони теж мають ряд питань, які треба вирішити вже найближчим часом. Тому кожна концепція розроблялася під конкретну громаду і її потреби. Це була і є постійна робота. За допомогою цих документів ми розуміємо як рухатися далі. Також, це актуально для донорів та партнерів, які прагнуть підтримати українські громади. Адже в кожній концепції зібрана аналітична довідка про громаду, та про допомогу, якої потребують люди. Також тут є такі собі «дороговкази» на майбутнє: наприклад, рекомендації з розвитку певних галузей – туристичної, соціальної і т.д. Потенційні партнери мають можливість вивчити усю необхідну інформацію про громади, та обрати ті, з якими співпрацюватимуть», – Оксана Юринець, аналітик проєкту.

Так, Білопільська, Золочівська, Дрогобицька, Великописарівська, Садівська, Лебединська, Хотінська, Краснопільська, Городницька громади ухвалили Концепції розвитку, які команда Мережі захисту національних інтересів «АНТС» напрацьовувала спільно з ними. На черзі розгляд Концепцій відбудови у решти громад. Нагадаємо, у проєкті участь беруть 30 громад із 10 областей України.

Даний проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри»USAID/UCBI III виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Поділитись в соцмережах