У рамках «Європейських студій ANTS» молодь зустрілася з Маріанною Онуфрик

Днями відбулася чергова зустріч у рамках «Європейських студій ANTS». З молоддю спілкувалася експертка із соціальної політики Маріанна Онуфрик.

Під час зустрічі присутні говорили про концепцію соціальної політики, яка має будуватися через призму прав людини, про правду, якій ми маємо спокійно дивитися в очі, про статистику, про достовірну картину соціології, демографії, якої наразі в Україні нема, але яку треба мати. А ще поспілкувалися про концепцію інвалідності, підхід до її розуміння, про різні культурні особливості та про повернення українців додому. 

«Якщо говорити про рух України до ЄС, то Україна знаходиться на ранній стадії духовності соціально. політики. Вона потребує усунення суттєвих недоліків у цій сфері. Чимало моментів за її потребують удосконалення», – каже Маріанна Онуфрик.

«По-перше, дуже вдячна Маріанні за ретельну підготовку до зустрічі: з цифрами, фактами, прикладами. А нашим учасникам за включеність, щиру зацікавленість, хороші, вдумливі коментарі та запитання. Це була цікава, наповнена, я б сказала, натхненна розмова, діалог про важливі речі: про концепцію соціальної політики, яка має будуватися через призму прав людини, про правду, якій ми маємо спокійно дивитися в очі, про статистику, про достовірну картину соціології, демографії, якої наразі в Україні нема, але яку треба мати. Говорили про концепцію інвалідності, підхід до її розуміння, який сприятиме безбар’єрності т найкращій включеності людей з інвалідністю у суспільство. Про різні культурні особливості, про повернення українців додому. Ми говорили про те чому європейці так захищають свої права – тому що добре їх знають та сильно їх поважають.  Мені особисто було надзвичайно цікаво та корисно, за відгуками учасникам також. Крок за кроком ми наближаємо позитивні зміни. Через просвіту. Іншого шляху нема. Будуть ще нові цікаві зустрічі», – сказала координаторка «Європейських студій Олена Сас.

Поділитись в соцмережах