У нас фактично 70% будинків культури в аварійному стані — Кожанська громада

15 населених пунктів входить до Кожанської громади, що у Київській області.

Офіційно Кожанська утворилася після виборів 25 жовтня 2020 року. Хоча її добровільне формування почалося за кілька років до цього. До складу Кожанської громади входить 15 населених пунктів (Кожанка, Софіївка, Степове, Волиця, Дмитрівка, Півні, Малополовецьке, Тарасівка, Пилипівка, Єлизаветівка, Королівка, Скригалівка, Ставки, Триліси, Яхни), розділених на 7 старостинських округів.

«Ми – молода громада, тому нам потрібно все: дороги, освітлення, парки, школи, будинки культури. Все, що ми отримали, не відповідає тому, що повинно бути. Наприклад, будинок культури має бути достойний, жити, рухатися. А у нас фактично 70% будинків культури в аварійному стані,» — так розповідав в інтерв’ю очільник громади Володимир Сажко у 2021 році.

Громада мала плани розвиватися, покращувати життя дітей. Війна не змусила громаду зупинитися, а навпаки, Кожанська громада взяла участь у проекті «Зміцнення громад заради перемоги та відновлення України». Відбулася стратегічна сесія, де представники громади працювали разом з командою експертів Мережі «АНТС», шукали сильні сторони та думали над тим, як їх розвинути.

Даний проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Поділитись в соцмережах