21.11.2022

Треба боротися до повної перемоги

95% українців вірять у перемогу над рф. І попри ракетний терор з боку агресора їх віра у ЗСУ незламна.

На цьому під час свого виступу на Міжнародному безпековому форумі, що проходив днями у Канаді, наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«95% населення вірять, що Україна переможе росію! Тобто люди навіть зараз після масштабних ракетних атак на нашу критичну інфраструктуру, які відбуваються в ці дні в Києві, Харкові, Львові, незламні і продовжують вірити. Тож ми повинні продовжувати нашу боротьбу. Треба боротися до повної перемоги, – наголосила Ганна Гопко. – Я щойно повернулась з Тайваню та Південної Кореї, і це нагадало мені минуле століття, коли українські дисиденти їздили до Тайбею та Сеула. Здається, це був 1957 рік, коли була створена азійська антикомуністична спільнота людей».

Очільниця «АНТС» зазначила, що після більш ніж 70 років радянської в’язниці Україна відновила свою незалежність і сьогодні є гарантом безпеки для демократії в усьому світі.

«Це надихає. Сьогодні ми обговорювали, що наступного року форум Halifax може бути в Ялті. Думаю, не лише там. Ми могли зустрітися десь в Башкортостані, Татарстані, Якутії, зустріти із ерзянськими людьми, Удмуртією та іншими. Це мрія. І вона про права людини, про гідність, про захист прав цих корінних народів. І дякую Галіфаксу за перший гала-обід, де ми почули цей голос корінних народів. Власне висновок – не бійтеся, – наголосила вона. – Не бійтеся насправді визнавати свої помилки. Я бачила кілька американських обличь, коли тут згадували про невдачу, яку США мали в Афганістані. Але іноді дуже важливо бути сміливим, щоб визнати, бо успіх був би, якби Захід раніше запобіг геноциду українців,  а не зараз будувати коаліції, думаючи, як затягнути зі зброєю, через відсутність стратегії по росії, Китаю».

Ганна Гопко підкреслила, що Україна, перемагаючи росію, послаблює Китай. І додала:

«Дуже прошу, не бійтеся визнавати свої невдачі. Крім того, не бійтеся мріяти масштабно. Я мрію побувати на червоній площі в москві, і відкрити два меморіали геноциду – Голодомору минулого ХХ століття, здійсненого сталіним, і другого геноциду, який здійснює нинішній тоталітарний режим рф. Саме російське суспільство допустило перетворення путіна на тоталітарну машину. Така правда росії. Тому саме покаяння – репарації та трибунал і встановлення цього пам’ятника стане визнанням за минулі століття і вбитих мільйонів людей зараз. Ось цей шлях».

Поділитись в соцмережах