Швидша українська перемога в інтересах Заходу

Україні надзвичайно важливо пояснити стратегічне значення для Заходу швидкої перемоги над росією.

На цьому наголошує очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Російська незаконна анексія Криму почалася у 2014 році. Отже, це майже дев’ять років війни з геноцидом, повною ескалацією, – констатувала Ганна Гопко. – Ось чому вкрай важливо підняти питання про збільшення важкої артилерії та такого озброєння, як F-16, NASAMS.  Це допоможе Україні швидше перемогти. Під час міжнародних форумів ми пояснюємо, чому швидша українська перемога в інтересах колективного Заходу: бо світ не зіштовхнеться з інфляцією. І росія, як державна-спонсор тероризму, буде притягнута до відповідальності».

Очільниця «АНТС» підкреслила, що  сподівається побачити у дев’ятому пакеті санкції проти «Росатома».

«А ще проти патріарха кіріла, агента ФСБ і групи Вагнера, яка не тільки в Україні, але й у Малі та інших африканських країнах працювала. Їх слід визнати терористичною організацією».

У грудні Конгрес США розгляне ще один додатковий бюджет для України.

«Сподіваюся, що цей пакет буде прийнято до Різдва. Це буде ще одним знаком того, що Захід допомагає Україні перемогти росію, і що немає втоми, а є лише сильна відданість переконанню, – каже вона. – Також намагаємося переконати західних партнерів із коаліції Рамштайн, що спершу нам потрібні F-16, а потім генератори. Так, останні теж є надзвичайно важливими, бо ми попереджали Вашингтон, Брюссель, Лондон ще у червні, що ХОЛОдомор буде. Говорили, що вони будуть атакувати критичну інфраструктуру, цивільне населення. Ми отримали чіткі уроки, і тепер повинні запобігти новим масованим ракетним атакам по Україні та містам. Але зробити цього без ракет, літаків – не можемо. Коли ми вимагали створення безпольотної зони над Україною, Захід не підтримав це. Тож тепер уся завдана шкода та зруйнована критична інфраструктура є результатом затримки необхідної зброї».

Сьогодні геополітична реальність перемоги України над росією має бути на першому плані.

«Бо це потужний сигнал для Китаю, який бачить, як росія зазнає поразки в Україні. Ми ж знаємо, що китайською амбіцією є глобальне домінування. Тому вважаю за доцільне пояснити нашим партнерам, що мирне врегулювання призвело до дев’яти місяців геноциду внаслідок російської агресії проти України. Тому чудово, що Європарламент визнав росію державою-спонсором тероризму. Вони мають ще прийняти іншу постанову – про конфіскацію російських активів. Дуже важливо, щоб росія заплатила за цей геноцид!»

Поділитись в соцмережах