Санкції, конфіскація росактивів, участь Японії в реконструкції України – про що ще говоритимуть під час адвокаційної поїздки у Японію

Ядерна безпека, російський шантаж щодо ЗАЕС, ризики для інших АЕС.. А ще санкції проти Росатома, конфіскація російських активів і використання цих коштів на потреби України та участь Японії в нашій реконструкції – ці теми стануть ключовими для української делегації, яка нині перебуває з робочим візитом у Японії.

Так, очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС», співзасновниця Міжнародного центру перемоги України Ганна Гопко разом з членами правління Оленою Галушкою та експертами з центру «Нова Європа» Альоною Гетьманчук та Леонідом Літрою розпочали 2023 рік з поїздки до Японії аби обговорити пріоритетні питання. Варто зазначити, що саме ця країна цього року головує у G7.

Перший день роботи делегації традиційно розпочався із зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії Сергієм Корсунським.

Тиждень української делегації буде насичений зустрічами в Офісі Прем’єр-міністра Японії, Міністерстві закордонних справ Японії, Міністерстві оборони Японії та з представниками провідних аналітичних центрів. Крім того, під час візиту запланована робота у парламенті Японії.

Поділитись в соцмережах