30.05.2022

Росія застосовує тактику «випаленої землі» – Наталія Веселова

Основне завдання рашистів — завоювати Донецьку та Луганську області, та вивести війська на адміністративні кордони цих регіонів.

Таку думку висловила учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Наталія Веселова, в інтерв’ю на 5 каналі.

«Тоді вони зможуть продати це російському населенню як хоч якусь перемогу, бо до цього жодної перемоги не було. Якщо ви відслідкували, то інтенсивність боїв на Луганщині та Донеччині значно зросла після того, як було евакуйовано наших військових з Азовсталі. У рашистів одразу “виросли крила” і вони шаленими темпами пішли у наступ, буквально по власних трупах, – підкреслила вона. – Вони зовсім не цінують життя, не лише українців, а й своє. В якості “гарматного м’яса” використовують чоловіків з цих регіонів, яких вони ніби “призвали” до лав своєї армії. Росія застосовує тактику “випаленої землі”, не розбираючись чи лояльне до них місцеве населення чи ні, їм це не цікаво, вони просто знищують все живе. Їм не потрібні люди, їм потрібна територія в будь-якому вигляді. Просто територія».

На питання «чи реальні бунти в ЛНР/ДНР?», Наталія Веселова зазначила:                                                    

«Варто згадати акцію, яка планувалася у березні на Донеччині. Тоді жінки були незгодні з тим, що їх чоловіків призвали до війська і вони планували вийти на акцію протесту. Про це навіть писали в соцмережах. І в той день, коли  мав пройти мітинг, була влаштована провокація російською армією — випущений снаряд. Рівно у той момент, коли жінки лише почали збиратися. Це все, що потрібно знати про будь-які акції на цих територіях. Єдине, що можуть зробити чоловіки, яких там примусово мобілізували, і які не хочуть воювати за росію – здатися у полон українській армії».

Експерт наголосила, що люди, кі проживають на окупованій території мають Стокгольмський синдром заручників.

«Люди живуть довший час в окупації і вони мають психотравму, Стокгольмський синдром заручників. Ці люди заручники і вони зможуть переглянути свою позицію тільки після звільнення. А зараз на будь-якій окупованій території вони перебувають у стані як заручники».

Поділитись в соцмережах