18.05.2022

Режим путіна і російське суспільство повинні заплатити високу ціну за війну в Україні

Перемога України над росією важлива не лише для нашої країни, а і для геополітики в цілому.

На цьому наголосила голова правління “АНТС” Ганна Гопко в ефірі MSNBC.

«Україна перемагає росію і це є дуже важливим не тільки для України, а й  для геополітики в цілому. Українська перемога — потужний сигнал для Китаю, що має попередити його агресивну поведінку в Індо-Тихоокеанському регіоні», —  підкреслила вона.

 Важке озброєння, яке отримують українські збройні сили, та мужність наших захисників пришвидшує перемогу.

«За наказом путіна його війська чинять безчинства на окупованих територіях. Вони вбивають, ґвалтують, калічать людей і це потрібно припинити. Тому зупинити путінський тоталітарний режим — ще один виклик! Виконавці злочинних наказів повинні бути покараними й міжнародний трибунал має відбутися. Кожен українець повинен отримати компенсації усіх руйнувань, які вчинила росія. Я, як матір 11-річної доньки, хочу, щоб діти, які сидять у бомбосховищах, були в безпечних місцях та бачили нашу Україну вільною від окупантів», — говорить Ганна Гопко.

Вона подякувала США та міжнародній спільноті, які активно підтримують Україну і наголосила на важливості такої допомоги:

«У минулому столітті сталін організував штучний Голодомор в Україні. І не отримав покарання! На мою думку, режим путіна і російське суспільство повинні заплатити дорогу ціну, як пройти через міжнародний трибунал та усі санкційні стягнення. Ми повинні конфіскувати кошти, щоб відновити українську економіку та отримати підтримку для сімей, що втратили своїх синів, батьків та дітей», — продовжує Ганна Гопко.

У своїй промові голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» закликала врятувати українських захисників в Маріуполі.

«Там знаходиться моя подруга – Валерія. Вона втратила свого чоловіка кілька днів тому. Я думаю, що Папа Франциск, Джо Байден, Еммаунель Макрон, Антоніу Гутерреш, Реджеп Тайїп Ердоган – якщо вони усі об’єднають свої зусилля, вони зможуть евакуювати людей з Маріуполя. Чому? Невже сміливість світових лідерів зупинилась після евакуації цивільних? Це дуже важливо тому, що ці люди в Маріуполі можуть надати докази воєнних злочинів», — наголосила Ганна Гопко.

Поділитись в соцмережах