Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні територіальних громад

Експертами ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» був напрацьований посібник “Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні територіальних громад”. Посібник охоплює галузеві рекомендації та залучення донорської підтримки в конкретних галузях та сферах життєдіяльності громад.

Галузевими розділами Методичних рекомендацій охоплено наступні сфери: культура в громадах, соціально-гуманітарна сфера, охорона здоровʼя, освіта, енергопостачання та енергоефективність, земельні ресурси. По кожній з них Методичні рекомендації містять інформацію щодо ключових проблем громад в даній сфері та можливі алгоритми їх вирішення за рахунок донорської допомоги. В кожній сфері наводиться також перелік ключових міжнародних донорів, до яких можуть звертатися за допомогою громади, а також додаткові внутрішні ресурси (як державні, так и приватні), які можуть бути залучені громадами.

Рекомендації можна завантажити за посиланням.

Посібник був розроблений в рамках проєкту  «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України», «Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III.

 

Поділитись в соцмережах