Представники «ANTS» доставили на Херсонщину 50 зарядних станцій від Тайваню

Днями представники Мережі захисту національних інтересів «ANTS» – виконавчий директор Василь Сегін та волонтер Петро Шот, доставили на Херсонщину 50 зарядних станцій «OUKITEL P2001E» від Тайваню.

Зарядні станції будуть корисними під час можливих відключень електроенергії, адже вони підтримують зарядку 16 пристроїв одночасно. Постійна потужність у 2000 Вт може легко живити всі побутові прилади та пристрої з високим електроспоживанням.

«Ще у листопаді 2022 року голова правління Мережі «ANTS» – Ганна Гопко відвідала Тайвань, де відбулися ряд зустрічей, у тому числі з урядом та МЗС країни. Вони вирішили підтримати українські міста та громади, які постраждали внаслідок військової агресії росії, надавши фінансовому підтримку для організацій, щоб ми далі координували з містами, і забезпечували їх тими кризовими потребами, які необхідні, – каже Василь Сегін. – Зокрема, Херсонщині необхідні ці зарядні станції, бо тут перебої з електроенергією. Особливо у медичних закладах є на них потреба, де люди перебувають на засобах утримання життєдіяльності. Ще маємо запит на броньований транспорт для комунальних служб, які повинні виїжджати та усувати наслідки і ракетних обстрілів та відновлювати тепло-, водо- та електропостачання. Також під час тимчасової окупації була викрадена фактично вся комп’ютерна техніка. І це буде наступним пріоритетом».

Загалом за сприяння Мережі «ANTS» Тайвань виділив два мільйони доларів для допомоги прифронтовим українським містам – Харкову, Миколаєву та Херсону. Окрім цього, Міністерство закордонних справ Тайваню передало українським громадам 100 тонн гуманітарної допомоги.

Поділитись в соцмережах