Підтримувати Україну – означає перемагати з Україною

Ми живемо у дуже складний час, коли компроміси неможливі. Сьогодні підтримувати Україну – означає перемагати з Україною.

На цьому наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко під час World Movement for Democracy, що проходить цими днями на Тайвані.

«Підтримка України означає відсутність компромісів, відсутність подвійних стандартів, відсутність гібридної дипломатії. Не можна стояти на боці України і вимагати від українців співчувати росії, чи здавати території, чи підтримувати епопею зла. Вважаю, що ми живемо в дуже складний час, коли компроміси неможливі. І для мене дуже важливо сказати, що підтримувати Україну – означає перемагати з Україною», – підкреслила Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» подякувала уряду Тайвані за підтримку.

«Цей уряд ніколи не відвідував Київ, не відвідував нашу країну, але допомога вже в Україні. Ми дуже вдячні за це. Бо вчинки говорять більше, ніж мільйони слів. І я сьогодні тут, тому що я представляю свою націю, я – голос мільйонів українців, які борються. Деякі мої друзі вже пожертвували своїм життям заради мого шансу продовжити боротьбу і перемогти росію. У ХХІ столітті Боже призначення для України – перемога. Щоб перемогти імперіалізм. Зараз йдеться не лише про зміну режиму. Згадайте, коли в 1991 році Радянський Союз розпався, це була поразка комунізму, але не поразка колоніалізму. Настав наш час перемогти російський імперіалізм і надіслати чітке повідомлення Китаю та іншим авторитарним режимам», – сказала вона під час виступу.

Очільниця «АНТС» наголосила на тому, що успішна Україна – це кошмар для Путіна, його режиму і всього російського суспільства.

«Ви бачили кадри зі зруйнованих українських міст. Іранські дрони-камікадзе навмисно атакують мирних жителів. І я прошу вас сьогодні відкрити фонд, щоб купити більше дронів для України, щоб захищати нас. Я тут зі своєю колегою Дарією з Центру Протидії корупції. Ви можете собі уявити, що Україна працює зараз над реформами, які досягли успіху в антикорупційній правовій державі?  Бо успішна Україна – це кошмар для Путіна, його режиму і навіть для російського суспільства!»

Гопко підкреслила, що сьогодні демократія потребує зброї.

«Ми можемо організовувати багато обговорень, дискусій, але коли мої друзі на полі бою і щогодини під фосфорними бомбами, ракетами, і цивільні, і діти – це геноцид! Тож нагадаю про минуле століття, коли Сталін організовував рукотворний голод проти України. Але світ не покарав радянську владу. І тому нинішній російський тоталітарний режим чинить черговий геноцид. Настав час допомогти Україні перемагати! Допоможіть нам отримати більше зброї, необхідної для захисту демократії! Я виступаю за зброю, я виступаю за посилення санкцій, я виступаю за гуманність. І я вірю в українську Перемогу. Вона принесе свободу для всіх нас, для всієї планети, для різних континентів. Перемога України геополітично важлива. Після перемоги ми відбудуємо нашу країну. І вона стане мрією для тих, хто зараз страждає. Ми будемо успішним прикладом».

Поділитись в соцмережах