03.04.2023

Петро Шот доставив гуманітарну допомогу до Оріхова

Волонтер, учасник Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Петро Шот доставив гуманітарну допомогу від 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan) до Оріхова, Пологівського району Запорізької області.

«В Оріхові, певно, не залишилось будинку, який би не зачепила війна. Воно знаходиться в зоні бойових дій. Це нескорене, неокуповане місто постійно обстрілюють російські військові. Як наслідок – пожежі, зруйновані будинки, відсутність комунікації та, на жаль, загиблі мирні жителі», – каже волонтер. – Кожна гуманітарна місія дуже важлива для нас, оскільки підтримка та допомога українцям – це наш спільний обов’язок у важкий для країни час».

Гуманітарна допомога надана Міністерством закордонних справ Республіки Тайвань 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan) на прохання голови ГО «АНТС» Ганни Гопко та за сприяння гуманітарної організації Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) і ГО Лісові ініціативи і суспільство ForestCom.

Нагадаємо — Міністерство закордонних справ Тайваню 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan) відправило в українські міста 100 тонн гуманітарної допомоги. Це стало можливим завдяки голові правління Мережі «АНТС» Ганні Гопко, яка наприкінці минулого року відвідала Тайвань з адвокаційним візитом. Результатом зустрічей стала гуманітарна допомога, яка вже їде містами України до тих, хто її потребує.

Поділитись в соцмережах