Перемогти тоталітарний режим – місія України

Місія України – перемогти тоталітарний колоніалізм та «тюрму народів».

На цьому наголосила Ганна Гопко, голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС», під час свого звернення до Сенату США.

«Чіткою метою москви є знищення української нації, як доступного політичного суб’єкта, шляхом знищення України за допомогою війни. Росія хоче зламати українську націю, так само як це зробив сталін з Голодомором — геноцидом українців, який забрав мільйони життів у минулому столітті».

Українська перемога — це відновлення поваги до Міжнародного права!

«Воєнна перемога України — єдиний спосіб відновити повагу до Міжнародного права, забезпечити право націй на вільний вибір свого майбутнього. Це спосіб продемонструвати, що тоталітарні режими більше не дозволять нападати на своїх сусідів і чинити геноцид. Перемога України означає досягнення стратегічної мети – забезпечення невідворотності покарання російської федерації та її керівництва за міжнародні злочини.»

Гопко наголосила, що саме зброя змінює правила гри.

«Я дуже вдячна США та західній демократії за військову та гуманітарну допомогу. Ваша зброя змінює правила гри! Прямо зараз — на полі бою. Успішний контрнаступ є ще одним прикладом того, що Збройні Сили України та Україна є найефективнішим реципієнтом військової допомоги США. Найкращий спосіб допомогти Україні перемогти швидше – це надати більше зброї, запровадити жорсткіші санкції, визнати російську агресію геноцидом і визнати росію державою-спонсором тероризму.»

Очільниця «АНТС» розповіла про волонтерку Тайру, як символ української нації.

«Я відвідувала Гельсінську Комісію у квітні, у футболці з фото Юлії Паєвської та надписом «Свободу Тайрі». Цим я виступала за звільнення Юлії та українських мирних жителів і захисників. Я досі не можу повірити, що зараз Юлія свідчить перед усіма вами. Два тижні тому вона повернулась із змагань Ігри Воїнів в Орландо, де виграла три медалі: дві золоті та одну бронзову. Наскільки нескорений дух! Я пишаюсь, що Юлія сьогодні тут. З початку російського вторгнення у 2014 році вона врятувала 7 000 людей, навчила першій медичній допомозі 10 000. Місія Юлії – рятувати життя», – сказала Ганна Гопко.

Українська волонтерка та перемедикиня Юлія Паєвська (Тайра), яка кілька місяців перебувала у російському полоні, дала свідчення Гельсінській комісії США. Вона розповіла про жахи російської блокади Маріуполя та про тримісячне перебування в нелюдських умовах у полоні окупантів, тортури і закликала збільшити допомогу Україні.

Поділитись в соцмережах