Перемога України – це превенція від нових воєн з іншими авторитарними режимами

Багато західних партнерів чітко розуміють, що перемога України – це превенція від нових воєн з іншими авторитарними режимами. Тому питання чи погоджуватися, чи не погоджуватися українській стороні на перемовини взагалі немає звучати ніде, зокрема і в ефірах вітчизняного телебачення. Ми повинні говорити про дезінтеграцію росії, деколонізацію поневолених народів.

На цьому наголосила в ефірі «Говорить великий Львів» очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Українці не готові сідати за стіл перемовин поки повністю в міжнародно визнаних кордонах 1991 р. ми не повернемо всі свої території. І зараз західні партнери розуміють, що ми настільки безкомпромісні, тому зараз вони не можуть тиснути, як раніше, через різні домовленості на президентів. Президент України буде враховувати те, чого хоче українське суспільство. А 95% українців вірять у перемогу», – підкреслила Ганна Гопко.

У зміні настроїв західних партнерів очільниця «АНТС» ще раз пересвідчилася під час Варшавського безпекового форуму.

«На різних міжнародних майданчиках, зокрема, у Вашингтоні, коли дискутуєш на тему: «Чому відбувається затягування зброї та систем протиповітряної оборони, у той час, коли росія продовжує тактику ракетних ударів, щоб знищувати об’єкти критичної інфраструктури. Чому ми бачимо, що по ATACAMS поки немає політичного рішення? Ми говоримо про F-16 і в порівнянні із червнем, наприклад, на Варшавському безпековому форумі один із виробників зброї мені сказав: «Я вже чув, що змінюються настрої й скоро буде рішення вам дати винищувачі».

Гопко каже, що нині серйозним є питання як запустити виробництва зброї в ключових країнах: США, Велика Британія, Швеція, Південна Корея.

«Тому, що ті боєприпаси, які були, вони теж на складах вичерпуються», – говорить вона.

Нині ж Україна має продовжувати працювати на перемогу. Очільниця «АНТС» наголошує, що сьогодні потрібно продовжувати наступати і навіть зимовий період просто робити все для того, щоб після прийшла весна надії і наша перемога. І це дуже важливо.

«Я навіть почула від одного американського високопосадовця, в якого ми вимагали більше ATACAMS і HACAMS I HIMARS і вони вже є в Україні: «I think Crimea is an achievable goal for this next year». Тобто, Крим – це ціль, яку можна досягнути для наступного року. Дякуємо нашим ЗСУ, ми розуміємо наскільки важко, скільки втрат, але це допомагає нам переконувати, що тільки повна українська Перемога в інтересах Заходу».

Гопко зазначила, що для США ключова загроза – Китай.

«Китай – дуже важливо. Тому, що для Сполучених Штатів Америки ключова загроза – це Китай. Вони не сприймають росію як загрозу.  Для них затяжна війна в Україні – це послаблення росії, яка не зможе потім посилити Китай у спільній боротьбі. Тому наша перемога означає запобігання новим воєнним конфліктам».

Очільниця «АНТС» наголосила, що у нас буде мир, але через Перемогу, і буде правосуддя та покарання.

«Тому Верховна рада України ухвалила чітку постанову, вже як продовження звернення президента України до корінних народів російської федерації. Але її треба було трохи ще інтенсивніше робити. Чому сьогодні Верховна Рада говорить про деімперіалізацію росії? Тому, що досі є питання в багатьох урядів, зокрема і в Німеччини, Франції – це путінська війна чи війна росії проти України? Ми хочемо зняти режим Путіна чи ми хочемо деімперіалізувати росію? Тому, коли ВРУ чітко озвучила що є деімперіалізація росії, деколонізація, такий розвал тюрми народів – це сигнал, що ми бачимо реальними безпековими гарантіями – це дезінтеграція Росії. Коли говоримо про зміну режиму ми дуже довго пояснюємо, що 21-е сторіччя зарезервовано Господом як час для України. Коли розповідаємо про геноцид зараз, ми маємо говорити, що геноцид – це не путінський режим. Геноцид був і в часи Сталіна. Ми говоримо про колоніальну імперську політику, яка приносить геноцид і руйнування», – каже вона.

Додає:

«І я б хотіла, щоб Верховна Рада ухвалила ще величезне звернення – невизнання окупації росією Чеченської республіки Ічкерія і засудила геноцид, який росіяни зробили проти чеченців. Зараз на стороні воюють справжні воїни з Чечні, не кадировці, які мають бути із Вагнер групами визнані терористичними організаціями. Тому чим буде більше такої позиції, тим чіткіше захід буде розуміти, що українці будуть воювати до перемоги! І ця перемога буде за нами!»

Ганна Гопко наголошує, що є чітка українська позиція – без дезінтеграції імперії зла чи розпаду, ми завжди матимемо цього ворога.

«І коли нам говорять: які безпекові гарантії після подачі Україною заявки в НАТО? Друзі, це чудово. Але поки війна триває, вона є таким стримуючим фактором, щоб всі 30 держав сказали консенсусом, що хочуть бачити Україну в НАТО. Тільки коли ми переможемо і саме перемога стане таким стимулюючим фактором, коли всі в НАТО скажуть: «Україна, давайте!» А зараз ми опираємось на Рамштайн, на більшу коаліцію по зброї і це треба продовжувати – вибивати, працювати, готуватись до зими, але більше візії щодо деколонізації, дезінтеграції – це теж наша відповідь тим, які хочуть посадити нас за стіл перемовин».

Поділитись в соцмережах