10.05.2022

ОЕСР допоможе у відбудові  та відновленні України

Відновлення та відбудова України за сучасними принципами й новітніми технологіями та забезпечення її енергетичної безпеки.

Саме це обговорили сьогодні у Парижі представники українського громадянського суспільства на зустрічі з учасниками антикорупційної міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

«ОЕСР планує відкрити регіональний офіс в Україні. Для нас це надзвичайно важливо, бо дана організація працює за найвищими стандартами. Проте вже зараз їх представники можуть допомагати нам з аналітикою. Зокрема, мова йде про питання енергетичної безпеки. Дуже важливо розуміти як готуватися до зими, які маємо можливості. Окрім того, цінним є досвід плану Маршала для повоєнної Європи та їх експертна оцінка. Нам важливо використати найкращі практики ОЕСР та імплементувати їх в Україні у найближчому майбутньому.  Тому плануємо працювати і з країнами-членами ОЕСР, залучати їх до відбудови та відновлення нашої країни, – сказала Ганна Гопко, голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

Вона підкреслила: представники ОЕСР братимуть участь у робочих групах, які опрацьовують план відбудови економіки України.

«Їх присутність не просто збільшує довіру до України, як прозорої і відкритої держави. Наша країна демонструє високий рівень можливостей проводити реформи. Тому важливо, щоб антикорупційні інституції в нашій країні продовжували своє функціонування і під час  війни», – зазначила Ганна Гопко.

Варто зазначити, що у сьогоднішній зустрічі брали участь:

Ганна Гопко @Hanna Hopko , голова правління #АНТС;

Ольга Савран, менеджер Антикорупційної мережі Східної Європи та Центральної Азії (ACN);

Андрій Кухарук, антикорупційний аналітик;

Русулдан Міхелідзе, антикорупційний аналітик;

Тетяна Хаванська, антикорупційний аналітик;

Андреас Шаал, директор з глобальних відносин ОЕСР та шерпа в G20 та АТЕС;

Габріела Міранда, керівник країни в Україні ОЕСР

Галина Чижик. експертка Центру протидії корупції

Марина Хромих. правозахисниця, громадська діячка

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) — міжнародна організація, що об’єднує 37 країн світу, більшість з яких є країнами з високим доходом громадян та розглядаються як розвинені.

Поділитись в соцмережах