10.02.2023

Очільники 5 громад завершили адвокаційну роботу в Брюсселі

Людмила Бірюкова, голова Великописарівської громади, Олег Савчук, голова Поромівської громади, Володимир Москаленко, Коростенський міський голова, Тарас Кучма, міський голова міста Дрогобич, Андрій Горб, голова Підгородненської громади повертаються додому після дводенної поїздки до Брюсселю, яку організували Мережа захисту національних інтересів «АНТС» та International Centre for Ukrainian Victory.

«На зустрічах в Європейському, Бельгійському, Брюссельському Парламентах вони показали, що незалежно від того чи це маленька громада біля кордону з росією, чи велика промислова громада, яка приймає багато переселенців – ми всі об‘єднані спільним розумінням перемоги, відновлення. Відповідальність для громад велика, але вони готові втілювати реформи, мають інноваційне бачення, проекти, ідеї і бажання робити Україну передовою високотехнологічною країною, найкращою для життя людей – єдине, що вони просять – це зброя! Для швидшої перемоги – і підтримка ЄС на шляху реформ – щоб бути ще кращими і успішнішими!» – розповіла ескпертка АНТС Катерина Мусієнко.

На засіданні Комітету регіонів ЄС весь зал аплодував їм, бо саме вони уособлюють сильну Україну, тих мерів, які не покинули міста, які ставлять інтереси громади понад усе.

Керівник цього проєкту Наталія Федорович, зазначила, що це вже друга поїздка очільників громад до ЄС.

«Щоразу ми обираємо різні громади. Наступного разу очільники громад поїдуть до Брно та Роттердаму. Мета поїздки – адвокація національних інтересів і налагодження міцного зв’язку з колегами, переговори, встановлення контактів для допомоги у післявоєнній реконструкції та відбудові. Наприклад, до Роттердаму поїдуть мери зруйнованих рф міст. У планах ще поїздки до Німеччини і Франції» , – розповіла Наталія Федорович.

Мережа захисту національних інтересів «АНТС», разом з партнером ICUV (Міжнародний центр української перемоги) сприяє співпраці між головами українських територіальних громад та міжнародними партнерами задля зміцнення стійкості громад під час війни та після перемоги.

Поділитись в соцмережах