Нова Стратегія Українського культурного фонду презентована в Києві

7 грудня, у Києві презентували нову стратегію Українського культурного фонду, в розробці якої брала участь експертна платформа проєкту “Відновлюємо Україну разом”. 

Стратегія доопрацьовувалася в декілька етапів, зауважив під час виступу експерт проєкту Ярослав Петраков. Зокрема, був проведений цикл обговорення проєкту Стратегії експертами з командою Фонду та фокус-груп зі стейкхолдерами за секторами, а також накопичення доказової бази.

«Під час розробки цього наріжного для діяльності Фонду документа ми враховували позицію низки фахівців, митців, діячів культури, а також представників влади. Активна залученість громадськості дозволила покращити та підсилити зміст Стратегії, за що я безмежно вдячний», – заявив пія час презентації Владислав Берковський, виконавчий директор УКФ.

Нагадаємо, що в червні 2023 року представники культурної спільноти та громадськості зініціювали публічне обговорення проєкту Стратегії УКФ під час якого було прийнято рішення спільно доопрацювати документ у відповідності до вимог часу та реальних потреб усіх зацікавлених сторін. 

Ознайомитися із Стратегією можна тут.

Поділитись в соцмережах