08.02.2023

Німецькі партнери «АНТС» передали генератори громаді на Волині

Заболоттівська громада на Волині отримала генератори від німецьких партнерів Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

Про це повідомила експертка Мережі «АНТС» Юлія Вусенко.

«Сьогодні ми передали генератори від наших партнерів з Німеччини. Мережа захисту національних інтересів АНТС продовжує адвокаційні поїздки. Ми інформуємо наших партнерів, європейських друзів з місцевого самоврядування про те, наскільки необхідно Україні утримати критичну інфраструктуру, як важливо для українських громад мати можливість безперервного освітнього процесу та медичного процесу», – зазначила Юлія Вусенко. – Дякуємо Мюнхенській організації «Допомога біженцям» (Flüchtlingen helfen ), компанії BridgingIT GmbH».

У Мюнхенській організації «Допомога біженцям» (Flüchtlingen helfen) кажуть, що підтримують українців, бо розуміють складність ситуації.

«Усі наші працівники пишаються стійкістю та сміливістю українців. Завдяки допомозі компанії BridgingIT, в якій працюють багато небайдужих до України людей, нам вдалось придбати шість генераторів для однієї української громади на кордоні з Білоруссю. Загалом, наша організація змогла привезти в Україну близько 25 генераторів на додаток до багатьох інших речей. Дякуємо Мережі захисту національних інтересів «АНТС» та усім, хто допомагав втілити цей проект у життя. Пишаємося тим, що можемо допомагати людям в Україні. Дякуємо їм за їх терпіння, єдність тa непохитність», – зазначили німецькі партнери.

У Заболоттівській громаді повідомили, що генератори встановлять у освітніх закладах та лікарні.

«Від імені мешканців Заболоттівської громади ми щиро дякуємо нашим німецьким партнерам за надану допомогу. Ці генератори нададуть можливість для безперебійного освітнього процесу і будуть встановлені у навчальних закладах нашої громади, а також у лікарні».

Поділитись в соцмережах