Наша відповідь росіянам: «Ми не припинимо боротьбу»

Росія з жовтня здійснила понад 700 ракетних атак. Агресор намагається знищити об’єкти критичної інфраструктури. російські офіційні особи не раз відкрито заявляли, що Україна повинна виконати вимоги кремля, інакше цивільне населення продовжуватиме страждати. Але наша відповідь росіянам: «Ми ніколи не здамося і не припинимо боротьбу». 

На цьому під час інтерв’ю одному із західних видань наголосила очільниця Мережі захисті національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Вони хочуть заморозити кожного громадянина моєї країни. Я щойно приїхала з Києва. Ви можете собі уявити: бути протягом двох днів у власній квартирі без опалення, електрики, світла та води? Це тому, що Росія з жовтня здійснила понад 700 ракетних атак. Вони знищують об’єкти критичної інфраструктури. Власне, російські офіційні особи відкрито заявляли, що Україна повинна виконати вимоги Кремля, інакше цивільне населення продовжуватиме страждати. Але наша відповідь росіянам: «Ми ніколи не здамося. Ніколи ми не припинимо боротьбу». Навіть якщо агресор буде далі здійснювати цей терор проти цивільного населення, ми продовжимо боротися, бо мова йде про свободу і про те, щоб не дозволити росіянам влаштувати концтабір і геноцид. В Україні останні 10 місяців Росія чинить геноцид, оскільки їхньою метою є знищення цілої нації. Чому вони вбивають нас? Бо ми українці. Це основна причина, чому вони чинять геноцид. Тому ми через міжнародну систему правосуддя будемо домагатися відшкодування в майбутньому», – каже Ганна Гопко.

Вона підкреслила, що Україні потрібно надати більш сучасне озброєння, танки, артилерію. щоб ми могли б спочатку деокупувати наші території і врятувати життя людей, оскільки рівень воєнних звірств, злочинів проти людяності, які відбуваються на окупованих територіях, жахливий.

«Тому це дійсно важлива зброя. Також необхідне посилення економічних санкцій і, звичайно, надання генераторів, як це зробила Південна Корея, і трансформаторів, щоб зігріти українських громадян і допомогти нам пережити зиму, та зустріти весну надії і перемоги», – каже вона.

Через війну багатьом українця довелося покинути рідні домівки.

«Це дійсно так, тому що я бачила багато українських людей похилого віку просто на кордоні з Польщею. Було дуже боляче бачити, як жінка з Херсону з матір’ю, якій 88 років, покидали Україну, оскільки вони втратили все, що було. Росіяни зруйнували їх дім. Ви можете собі уявити своє життя у 88 років без домівки і просто жити в іншій країні в якості біженця? Це кошмар. Саме тому ми повинні закликати наших західних партнерів надати нам більше зброї, а також більше генераторів, щоб допомогти людям залишитися в Україні, бо жити в Україні – це дуже болісний досвід особливо для літніх людей та для жінок з дітьми».

Очільниця «АНТС» зазначила, що з самого початку повномасштабного вторгнення, було важливо переконати світ, що Україна здатна перемогти.

«Ще з початку війни, 1 березня у Варшаві був заснований “Міжнародний центр української перемоги”. Дозвольте мені нагадати, що коли 24 лютого Росія розпочала повномасштабне вторгнення, ніхто не вірив, що українці вистоять і російський бліцкриг провалиться. Тому дуже важливо було переконати світ, що Україна здатна перемогти. Тож ми заснували цю платформу, яка була створена ключовими авторитетними аналітичними центрами та громадськими організаціями України для адвокації перемоги на міжнародній арені. Наша ключова мета – мобілізувати світ для того, щоб українська перемога відбулася швидше, адже щодня ми втрачаємо життя. Тому маємо переконати найкращих, що Україна здатна перемогти. Нам просто необхідна максимальна військова допомога, гуманітарна допомога. Ми потребуємо посилення економічних санкцій проти Росії. Потрібно визнати Росію державою-спонсором тероризму. Тому ми подорожуємо по різних світових столицях, намагаючись принести більше підтримки Україні і гарантувати, що Перемога прийде швидше. Я особисто подорожувала протягом 10 місяців 24 рази – тричі до Вашингтону, до Південної Кореї, потім до Тайбею на Тайвані, до багатьох столиць Європейського Союзу. Для нас важливо бачити, що Перемога наближається і вона важлива заради запобігання новим війнам у світі. Бо перемогти російський імперіалізм – це значить не допустити у майбутньому нападу авторитарних режимів на нові та незалежні країни».

Поділитись в соцмережах