Ми маємо перемогти заради збереження миру на планеті – Ганна Гопко

Для відновлення енергетичної системи України необхідно використати конфісковані активи рф.

На цьому наголосила під час ефіру на телеканалі «Еспресо» очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Північна Корея, Іран, Білорусь та Китай стоять на боці рф і зміцнюють російський потенціал. Попри деморалізацію російської армії, попри те, що ми знищуємо їх сили логістики, вони далі знаходять можливості підсилити себе. Через комбінований підхід продовжують знищувати нашу критичну інфраструктуру та енергетику і запускати сценарій  холодомору…», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» підкреслила, що багато зараз розмов про те, як дорого обходиться підтримувати Україну, тому варто використовувати для цього заморожені активи росіян і гроші Центробанку.

«Ми ще у червні були у Вашингтоні і попереджали про те, що рф буде намагатися знищити енергетичну інфраструктуру України. Тому закликали дати більше систем ППО. Попереджали, що у жовтні-листопаді росія буде прицільно атакувати тепломережі, щоб «заморожувати» українців. Але в нас є зараз вихід. Повертаючись до виборів у США, де багато говорять про те, як дорого обходиться підтримувати Україну, то давайте заморожені активи росіян конфіскуємо і гроші Центробанку почнуть нарешті йти на купівлю сучасного озброєння та відновлення критичної інфраструктури.. І не потрібно говорити, що світ втомився від України. Світ втомився від Росії», – додала вона.

Гопко наголосила, що нині нам важливо пояснити світу, що цей тоталітарний режим має зазнати поразки.

«Треба пояснити, що усі ці 8 років, коли Захід переконував, що можна все вирішити політико-дипломатичним шляхом, це призвело до знищення нації. І за ці 8 років Захід інвестував у росію 1,5 трильйона доларів. За цей час рф спромоглася модернізувати свій військово-промисловий комплекс, тому захід також має нести відповідальність. Відтак у президента України має бути непорушна, стійка позиція, що базується базуватися прагненні народу країни, а 95% українців, хочуть лише перемоги, відновлення територіальної цілісності в кордонах 1991 року. У 21 сторіччі, яке Господь зарезервував за Україною, ми маємо завдати нищівного удару рф зараз ради збереження миру на планеті, і щоб Китай також отримав свій урок. Має бути поразка і деімперіалізація рф. Ми маємо стояти непорушно», – сказала Ганна Гопко.

Більше у відео:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=490753689688556

Поділитись в соцмережах