Кожен сантиметр української території буде вільний від російських окупантів

Швидке забезпечення української армії усім необхідним стратегічно важливе для прискорення перемоги.

На цьому під час дискусії From surviving to thriving: How Europe should support Ukraine in the long war against Russia наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Усі ці російські ракетні обстріли, стратегію яких росія не змінює, не можуть змінили ситуацію на полі бою. Атаки на міста, цивільне населення не можуть похитнути нашої стійкості, стійкості української нації, адже 95% вірять, що Україна переможе і перемагає вже. Тому чим швидше ми отримуємо потрібну кількість зброї, амуніції, тим швидше зможемо перемогти, – сказала Ганна Гопко. – 2 тижні тому моя близька подруга – Андріана Сусак була поранена на полі бою. Вона зі своїм чоловіком боронить країну. Важливо якнайшвидше забезпечити українську армію усім необхідним та допомогти зберегти життя найсміливіших захисників свободи. І тому ми просимо про підтримку. Але просто хочу сказати вам, що незважаючи ні на що, бойовий дух звичайних наших захисників на неймовірній висоті. Тому ми справді продовжуватимемо докладати всіх зусиль, щоб перемогти якнайшвидше. Ми віримо, що світ буде підтримувати нас у наступному році.  І це справді важливо, адже кожен сантиметр української території буде вільний від російських окупантів та від російського геноциду!»

Очільниця «АНТС» підкреслила, що українська перемога має геополітичну імплементацію та значення.

«Важливо, що наші партнери нарешті розуміють, що росія – держава-спонсор тероризму. От чому українська перемога має геополітичну імплементацію та значення. Перемога України означає не лише гарантування безпеки європейського континенту, а вона також має глобальне значення для всього світу та демократій, для запобігання нових війн авторитарних режимів».

Гопко наголосила, що ще більше посилення санкційної політики допоможе пришвидшити перемогу України.

«Повинні бути сильніші санкції щодо енергопромисловості, компаній, таких як «Росатом». Санкції також мають включати осіб банківського сектору, військової промисловості, лідера російської православної церкви та багатьох інших», – зазначила вона. – Також ми сподіваємось, що росія буде визнана світом державою-спонсором тероризму, а група Вагнер – терористичною організацією. І після останніх рішень Європейського Парламенту, резолюцій,  сподіваємось побачити прогрес в питаннях конфіскації російських активів та організації міжнародного трибуналу».

Поділитись в соцмережах