Кожен міліметр української землі має бути вільним від російських окупантів

Тотальна брехня російських пропагандистів «лікується» лише військовою перемогою України та визнанням рф – державою-спонсором тероризму.

На цьому в ефірі «5 каналу» наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів
«Лікується ця вся російська брехня дуже просто. Перше – це військова перемога України. Кожен міліметр української землі має бути вільний від російських окупантів. Тому ми продовжуємо вибивати більше озброєння і наполягати, щоб країни пришвидшили постачання необхідної зброї і не боялися, що росія може застосувати тактичну ядерну зброю», – каже Ганна Гопко. – Друге – це документування всіх злочинів. Після Бучі, Ізюму і т.д., важливо, щоб світ бачив всі ці фотографії. Особливо, коли буде генеральна асамблея ООН. Дуже важливо, щоб в конгресі були нарешті рішення, а там вже зареєстровані законодавчі ініціативи щодо визнання російської агресії геноцидом. І також ми наполягаємо визнати росію державою-спонсором тероризму. Важливо, щоб покарання стало для них просто незворотнім. Не тільки для Путіна, а взагалі для тих. хто причетний до воєнних злочинів, злочинів проти людяності, акту геноциду, також акту агресії і екологічних злочинів. Тому що є ще екоцид – це вже сотні гектарів української землі, які токсичні через застосування росіянами фосфорних бомб і інших видів зброї, що є забороненими різними міжнародними конвенціями».

Україна має продовжувати здійснювати документування усіх злочинів.

«Дуже сподіваюся, що генеральний прокурор України, який зараз у Сполучених Штатах Америки, скрізь акцентуватиме, що треба визнати ці всі дії геноцидом», – підкреслила вона.

Визнання дій Росії геноцидом дозволить ще більше посилити санкції, тому що ті, що є вони недостатньо жорсткі.

«На минулому тижні ми організували, в рамках нашого Міжнародного центру української Перемоги, візит до столиці США Тайри для того, щоб вона зробила свідчення про пекло, яке пройшла під час трьох місяців полону. Ці свідчення мають стати доказовою базою і пришвидшили визнання дій Росії геноцидом».

Це взагалі вперше за весь цей період в конгресі США в Гельсінській комісії яку очолює сенатор Кардін, сенатори мали можливість поставити питання. Вони цікавилися як поводилася Тайра як цивільна, які там були умови утримання, як росіяни катували і знущалися над іншими, – каже очільниця «АНТС». Вона чітко сказала, що немає різниці між цими кгбістськими методами в минулому сторіччі по винищенню українців і застосуванню тортур зараз. Все для того, щоб вибити фальшиві свідчення щодо уявних злочинів, щоб використовувати потім їх для пропаганди, як всередині російського суспільства так і назовні. Піссля її свідчень ми побачили великий інтерес не тільки американських медіа, які зробили з Тайрою інтерв’ю, а в Держдепартаменті також робили відео, яке будуть показувати уже і під час Генасамблеї ООН. Важливо щоб світ, який зараз стурбований зимою підвищенням тарифів цін міг розуміти яку ціну платить Україна».

Гопко наголошує, що свідчення Тайри – це можливість не просто тримати увагу до України, а підтримувати той високий рівень розуміння і підтримки західних суспільств для того, щоб російська пропаганда не могла мобілізувати якісь акції протестів.

«Тому нам давали навіть поради – якщо ви хочете переконати адміністрацію Байдена давати швидше зброю, більше розповідайте отакі історії для того, щоб всі розуміли які це жахіття», – каже вона.
Ганна Гопко каже, що росія використовує ядерний шантаж стримувати надання Україні військової допомогу.

«Ядерний шантаж – це стара тактика росії, мета якої стримувати надання Україні військової допомоги особливо, зважаючи на успіхи нашого контрнаступу. Але ми пояснюємо в США, ми пояснюємо в Брюсселі, чому важливо не вестися на це. Бо це означає, що інші авторитарні режими держави, які мають ядерну зброю, можуть завтра сказати: «А ми будемо зараз воювати і якщо хтось нам буде заважати ми почнемо використовувати ядерну зброю». Тобто, дозволяючи росії ядерний шантаж, ми відкриваємо «ящик Пандори», що інші авторитарні режими чинили так само. Тому наше завдання пришвидшити перемогу України».

США повірили, що при збільшенні зброї українські військові можуть просуватися вперед.
«Знаєте, що було приємно чути Вашингтоні? Оцей ентузіазм. «Розкажіть, як українські Збройні Сили в наступі відвойовують території? Розкажіть, а в чому там секрет? Поділіться, які далі плани? А скільки до зими ще буде відвойовано територій? А чи будете якщо щось зимою воювати?» Я кажу їм, що все залежить від вас: чим більше зброї дасте. Ми взагалі зможемо до кінця року з певними видами озброєння і Крим відвоювати. Там чи відвоювати мінімум Донецьк, і Донецьку, і Луганську область, і там Крим залишити на наступний рік. Різні можуть бути сценарії. Але люблять усі переможців».
Очільниця «АНТС» каже, що якщо ще в серпні було дуже багато дискредитаційних матеріалів які ставили під сумнів можливість України виграти війну військовим шляхом, то зараз вони повірили, що при збільшенні зброї це цілком реально.

Поділитись в соцмережах