Кожен клаптик української землі буде вільним від російських окупантів

Спроби росії анексувати українські території не мають за собою жодних правових наслідків. Збройні сили України продовжать успішне звільнення тимчасово окупованих територій і кожен клаптик української землі буде вільним від російських окупантів.

На цьому під час Варшавського безпекового форуму наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Вважаю, що справжньою зміною гри або найсильнішою позицією України є нещодавнє звернення Президента до корінних народів Росії. Сьогодні хочу повторити його заклик: «Боріться, щоб уникнути смерті, захищайте свою свободу на вулицях і площах». Насправді, я сподіваюся, що корінні жителі на території рф не потраплять у пастку російської мобілізації і не будуть гинути на українській землі. Тому заклик Президента України є дійсно сильною заявою задля уникнення нових смертей і фактично змінює правила гри, – сказала під час промови Ганна Гопко. – Як оптиміст хочу поділитися своїми мріями. Одного дня на червоній площі москви буде два меморіали: один присвячений геноциду організованому Сталіним, інший – геноциду, який чинить рф. І це станеться. Разом з міжнародним трибуналом, розмовами, і я б посилалась на ситуацію, коли післявоєнна Німеччина багато заплатила. Покарання – не лише для кремлівського тоталітарного режиму, але й для російського суспільства, яке також має платити репарації».

Очільниця «АНТС» підкреслила, що в 1991 році розпад Радянського Союзу був поразкою комунізму, але не колоніалізму та імперіалізму.

«Ми маємо винести урок із розпаду СРСР, врахувати його у розробці стратегії щодо росії, треба говорити правду про те, що відбувається в Україні. росія чинить геноцид і має бути визнана державою-спонсором тероризму. Це по-перше. І я хочу, щоб представники російської опозиції й інші теж приєдналися, об’єднались і визнали, що це геноцид. По-друге, я також хочу відреагувати на німецьку зброю тому, що сучасних танків стандарту НАТО Leopard в Україні немає. А що я почула у Берліні? Що ми хочемо допомогти Україні виграти, але не програти росії. Я ніколи не бачила напіввагітну жінку, вибачте, – сказала вона. – Якщо ви дійсно хочете допомогти нам, Україні, дайте сучасну зброю і допоможіть українським бійцям насправді гарантувати, що кожен сантиметр української землі буде вільним. Тому, що якщо говорити про нещодавно звільнені території… Що ми побачили в Ізюмі? Ще гірше того, що ми бачили в Бучі, в Маріуполі. Йдеться про порятунок життів людей, які щогодини стикаються зі звірствами. Тому ми маємо припинити вбивства росіянами українців».

Гопко наголосила, що Україні не потрібні жодні домовленості з агресором, росія має капітулювати.

«Міжнародний трибунал, а також репарації, як це робила післявоєнна Німеччина. Це єдиний спосіб демократизації. І я не хочу чути про інші умови для переговорів. Зараз не час для переговорів. 95% українців вірять, що ми перемагаємо. І перемога над російським тоталітарним режимом в інтересах усього світу. Це в інтересах Індо-Тихоокеанського регіону, де знаходиться інший авторитарний режим, який чекає моменту напасти на інші суспільства чи країни. Тому я вважаю, що дуже важливо засвоїти урок. Зараз нам потрібна зброя на тому рівні, за допомогою якої ми будемо звільняти українські території відповідно до міжнародно визнаних кордонів, які також включають Крим».

У своїй промові очільниця «АНТС»  підкреслила, що ті, хто затягують зі зброєю, будуть винні у багатьох смертях, яким можна було б запобігти.

Поділитись в соцмережах