Команда «АНТС» зафільмувала життя в Ізюмі після окупації

В основу короткометражної документальної стрічки лягли унікальні кадри міста та розмови з місцевими жителями, які пережили окупацію

18-ти хвилинна документальна стрічка «Як люди живуть у звільненому ІЗЮМІ. Унікальні кадри міста після окупації» розповідає про те, яким побачив місто волонтер Петро Шот на третій день після звільнення. Ціль фільму – розповісти не лише українцям, а і всьому світу про жахи окупації та злочини російської армії та про те, яким є нині життя містян.

«У своїй волонтерській діяльності займаюся не тільки військовим, а і цивільному населенню, одразу за кілька днів після деокупації Ізюму ми запланували поїздку туди, щоб допомогти місцевим жителям, – розповідає волонтер Петро Шот. – Усю поїздку ми фільмували. Те, яким ми побачили місто та розповіді людей про жахи, які їм довелося бачити, їх емоції – ця реальність була важкою для сприйняття. Нам розповідали про те, що окупанти ґвалтували та вбивали дівчат, а чоловік, який відкрито виступив проти окупантів, наступного дня після окупації, знайшли мертвим у каналізаційному люку».

Нині волонтер, учасник Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Петро Шот разом з командою однодумців продовжує доставляти гуманітарну допомогу у звільненні міста та села Харківщини та Донеччини, та фільмуватиме побачене там, аби показати світу більше про  наслідки військової агресії росії та розповісти як жили українці в окупації.

Фільм доступний за посиланням: ХаризмаUA 

Поділитись в соцмережах