09.03.2023

Команда «АНТС» доставила допомогу у Глухів

Команда Мережі захисту національних інтересів «АНТС» продовжує доставляти гуманітарну допомогу в українські громади.

«Теплі ковдри були доставлені Глухівську міську лікарню, Обласну психіатричну лікарню та в один з дитячих садочків. Поживне печиво – 1000 ящиків передали для усіх діток громади дошкільного віку, та 271 ящик – для діток з особливими потребами. Також ми привезли теплі рукавиці та шарфи. Ці речі отримають діти з особливим потребами, а також діти-сироти та з малозабезпечених сімей, – каже волонтер, учасник Мережі «АНТС» Петро Шот. – Ми продовжуємо працювати на гуманітарному фронті та доставляти допомогу тим громадам, які її потребують».

Нагадаємо, що Глухів та регіон постраждали від російської агресії. Активні бойові дії тут відбувалися 24 лютого–4 квітня 2022 року навколо самого міста. Також громади цього регіону неодноразово потерпали від російських обстрілів та ракетних ударів.

Гуманітарна допомога надана Міністерством закордонних справ Республіки Тайвань 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan) на прохання голови ГО «АНТС» Ганни Гопко та за сприяння гуманітарної організації Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) і ГО Лісові ініціативи і суспільство ForestCom.

Поділитись в соцмережах