Історична перемога України – це і є механізм відчинення дверей до НАТО

Україна і НАТО: підтримка вступу нашої країни до Альянсу означає більше допомоги в озброєнні і, як наслідок – пришвидшення української перемоги над державою-агресором.

«Насправді для нас це означає більше допомоги в озброєнні й, я сподіваюся, – пришвидшення воєнної перемоги України над державою-агресором, – сказала під час ефіру на 5 каналі очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко, –Тому, що у мене не має сумніву, що після того, як світ побачить поразку росії, шанси України на членство будуть у такому квантовому стрибку. Як Швеція і Фінляндія скористалися ситуацією і наблизили своє членство, так думаю, що після перемоги України ми побачимо одразу не просто вікно можливостей. Це буде той момент, коли саме для НАТО буде важливо ініціювати пришвидшення перемовин щодо того, щоб Україна стала 33 членом альянсу».

За її словами у цій війні на ресурсне виснаження важливо, щоб ми побачили не просто безперебійне постачання озброєнь, а і той рівень та масштаб який потрібен для перемоги.

«Нам потрібно багато: починаю від німецьких танків, систем протиповітряної безпеки, винищувачів і т.д. І зараз коли весь світ говорить про ядерну загрозу нам дуже важливо бачити достатньо жорстку реакцію для путіна, щоб він зрозумів. Щоб відповідно до теорії стратегічної стабільності ядерне стримування спрацювало так, щоб жодна країна, яка має ядерну зброю, не мала спокуси напасти першою, бо є розуміння, що у відповідь будуть такі удари на знищення, що краще не починати навіть розмов», – наголосила очільниця «АНТС».

Україна вже не вперше політично демонструє і направляє листи, але зважаючи на те, що рішення ухвалюється консенсусом, а в альянсі є ті держави, які поводяться часто як російські проксі, потрібні зусилля.

«Консенсус це важливо. Але історична перемога України – це і є цей механізм пришвидшено відчинених дверей до НАТО. Тому дякуємо ЗСУ, молимося за кожні звільнені щодня села, міста і докладаємо надзусиль, щоб зброї й фінансових ресурсів ставало більше».

Більше у відео:

Поділитись в соцмережах